Lajoš Klein reaguje na svou první UFC prohru

Lajoš Klein Trizano Végh

Lajoš Klein reaguje na svou první UFC prohru

Doposud se všichni domácí fanoušci mohli radovat z toho, že druhá CZ/SK UFC vlna získává jedno vítězství za druhým. Muradov vyhrál třikrát, Procházka dvakrát, Dvořák dvakrát a Klein jednou. Právě Lajoš na proběhnuvším turnaji UFC Vegas 26 nastupoval do svého druhého UFC zápasu, ve kterém se střetl s vítězem jedné řady reality show The Ultimate Fighter Trizanem. Ten sice nezápasil dva roky, ale v souboji to na něm nebylo vůbec znát, takže jsme dostali hodně vyrovnaný souboj, který nejen domácí přeci jen viděli pro Lajoše Kleina, ale přítomní bodoví rozhodčí byli bohužel proti a přiřkli výhru Trizanovi.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/05/09/attila-vegh-reaguje-na-prohru-sveho-sverence-kleina/

“Zdravím vás. Víte, jak zápas dopadl. Prohrál jsem na body. Extrémně mě to mrzí, opravdu. Měl jsem brutálně natrénováno, ale vůbec mi nevycházely věci, které jsem chtěl dělat. O to více mě to mrzí. Soupeř byl kvalitně připravený. Mám od něj pěknou modřinu. Ve sportu se však i prohrává. Já umím přijmout prohru, i když jsem opravdu naštvaný a nešťastný, že jsem vás zklamal, protože jsem tam šel vyhrát. Dám se dohromady a budeme do toho šlapat ještě více, naplno,” vzkázal Lajoš Klein fanouškům na svém IG profilu.

Žádné výmluvy, žádné stěžování si na body, jen upřímný vzkaz fanouškům, kteří to samozřejmě Lajošovi hodně přáli. Prohra samozřejmě mrzí, ale na druhou stranu to není konec světa. Dá se totiž předpokládat, že si z ní Lajoš vezme poučení a dokáže na ní postavit svůj další posun a vývoj, který pak předvede v další UFC bitvě, v čemž mu samozřejmě držíme palce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *