Lajoš Klein reaguje na smolné zrušení souboje s UFC legendou

Klein Miller

První Slovák v UFC Lajoš Klein se nám naposledy představil v boji na nedávném londýnském turnaji UFC 286, kde remizoval s Herbertem. Z posledních 3 zápasů to má tedy 2-0-1, což je skvělá bilance. Nedávno se navíc Lajošovi potvrdil další zápas. Měl se utkat s živoucí legendou a budoucím členem Síně slávy Jimem Millerem. Na souboj však nakonec bohužel nedojde. 

Šampion Patrik Kincl přiznává, za co se bohužel trochu stydí

„Lajoš Klein má bohužel bronchitidu a bere antibiotika. Snažili jsme se souboj posunout o 2-4 týdny, ale Miller nesouhlasil, takže se duel musel zrušit,“ potvrdil pro MMA Shorties manažer Ondřej Majerčík.

K věci se následně na IG vyjádřil i sám Lajoš, Ano, je to tak, zápas je zrušen. Je to na základě toho, že jsem byl dva týdny totálně KO. Byl jsem na antibiotikách, ani si nepamatuji, kdy jsem byl naposledy takhle nemocný.

Chytil jsem to v Polsku, kde jsem trénoval, a neabsolvoval jsem tam ani jeden trénink. Hned první den mě to úplně odpálilo. Sice jsem doufal, že to rychle přejde, ale vůbec to nepřešlo a po třech dnech ležení jsem jel domů na Slovensko.
 

Snažili jsme se, aby to co nejdříve skončilo, ale dva týdny mě to drželo mimo hru. Dnes jsem byl poprvé na tréninku a můžu říct, že to bylo velké trápení a v zápase bych nevydýchal ani jedno kolo. Jsem trochu zklamaný, že to takhle dopadlo, protože jsem si na tento zápas opravdu věřil. Těšil jsem se na něj, protože to bylo zajímavé jméno a byli jsme vysoko na hlavní kartě. Ještě jsme se snažili s tímto soupeřem přeložit zápas, ale soupeř na to nepřistoupil.

Takže budu čekat na nový termín a nového soupeře. Doufám, že tento týden začnu pomalu trénovat a rychle se do toho vrátím a snad brzy oznámíme druhý termín a jméno mého soupeře. Budu se na to moc těšit.
  

Jsem opravdu naštvaný, protože jsem tímto zápasem mohl opravdu hodně získat. Byl by velmi prestižní, takže z tohoto pohledu mě to velmi mrzí. Ale nerad bych šel do zápasu s tím, že budu po prvním kole potřebovat nějakou kyslíkovou bombu, abych mohl dýchat. Myslím, že to bylo správné rozhodnutí. Nic mi neuteče a počkám si na nový termín a nové jméno. Jdu do toho, děkuji těm z vás, kteří mi fandí.“

Doufejme tedy, že se Lajoš brzy uzdraví a že mu UFC výhledově najde podobně zajímavého soupeře, jakým byl právě Mille, který se na začátku června nově utká s Jaredem Gordonem.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *