Lajoš Klein odhaluje svůj aktuální plán! Jaké hvězdné jméno má v hledáčku?

Klein

Lajoš Klein se v posledním souboji s Bahamondesem blýskl skvělým výkonem. Stál totiž proti velice nebezpečnému soupeři, kterého však v podstatě k ničemu nepustil a nakonec jasně vyhrál na body, díky čemuž si připsal třetí výhru z posledních 4 zápasů. Slovenskému borci „jde karta“, takže by se prý rád vrátil do klece ještě letos a dokonce už si i vyhlédl hvězdného soupeře.


 

Procházka reaguje na Vlkovo vynášení infa z gymu a má špatnou zprávu pro ostatní bojovníky

„Strašně bych chtěl zápasit ještě letos, ale uvidíme, jak se to povede. Doufám, že v dohledné době budu mít nějaké informace o mém dalším duelu. Samozřejmě dalším krokem je zisk třetí smlouvy, což si myslím, že je na dobré cestě a je to jen otázka času. V téhle smlouvě bych se chtěl zaměřit na lepší soupeře, abych se v žebříčku mohl propracovat výš. Vím, že to bude o poznání náročnější než teď, protože v mém aktuálním žebříčkovém postavení, jsou kolem hodně zajímavá jména. Nároční soupeři. Mám rád výzvy a aspoň mám motivaci. Neleknu se toho, a pokud přijde nějaké zajímavé jméno, tak se do toho pustím,“ prozradil Lajoš Klein pro Sport.cz.
   

„Poslední zápas v této smlouvě bych chtěl jít s Jimem Milerem, se kterým jsem měl sice už bojovat, ale tehdy to nevyšlo kvůli mým zdravotním problémům. Stejně tak, jako jsem měl se svým posledním soupeřem Ignaciem Bahamondesem zápasit loni, tak osud to zařídil tak, abych s ním soupeřil až teď. S Millerem bych ale chtěl opravdu jít. Byla by to pro mě velká výzva, velké jméno. Dokonce svůj poslední zápas ukončil za pár vteřin. Bylo by to náročné, ale dokázal bych si představit, že by tento zápas mohl být,“ cílí Klein na zkušeného veterána, který se objevil na památných akcích UFC 100 a UFC 200, takže nyní cílí i na UFC 300.

To nás však čeká až v polovině příštího roku, takže do té doby by Miller mohl přijmout výzvu a dát si to s Kleinem.


1 komentář na “Lajoš Klein odhaluje svůj aktuální plán! Jaké hvězdné jméno má v hledáčku?”

  1. Pingback: Příběh zápasníků UFC: Jak se z bratrů kriminálníků stali důvěrníci krále?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *