Lajoš Klein musel před důležitým UFC zápasem řešit nepříjemný problém

Lajoš Klein

Lajoš Klein se nám naposledy představil na velkolepém turnaji UFC 286, kde změřil síly s Jaiem Herbertem. Navzdory tomu, že měl souboj skvěle rozjetý, nakonec „jen“ remizoval a to i díky tomu, že Herbert dostal trest v podobě strženého bodu. Remíza je však samozřejmě stále lepší než prohra, takže to má slovenský borec z posledních 3 zápasů 2-0-1. Klein se měl nedávno střetnout s legendárním Jimem Millerem, ale zdravotní problémy ho nakonec do souboje nepustily. Už tuto sobotu ho však čeká jiný souboj, před kterým musel řešit nepříjemný problém.

„Jiří, máš 24 hodin na odpověď,“ přišla nečekaná „výhružka“ s odkazem na zákulisní informace

Lajoš se už tuto sobotu na turnaji UFC on ESPN 50 utká se „staronovým“ soupeřem Ignaciem Bahamondesem (14-4), který má na kontě legendární otočku, kterou najdete níže. Klein se měl se zápasníkem z Chile střetnout už na turnaji UFC 277: Peňa vs Nunes 2, ale Bahamondes měl problémy s vízy a do Dallasu nemohl odcestovat. Nakonec byl tento souboj zrušen a slovenský bojovník se představil na galavečeru UFC Fight Night v Anglii, kde porazil bývalého šampiona Cage Warriors Masona Jonese.

Ignacio Bahamondes mezitím stihl zápas s Trey Ogdenem, kterého na turnaji UFC 287 porazil na body. Klein do zápasu vstupuje s bilancí 2-0-1 z posledních tří zápasů, během nichž zvítězil nad Masonem Jonesem a Devontem Smithem. Naposledy pak remizoval s Jaiem Herbertem. Soustředění před zápasem však bohužel narušil hodně nepříjemný problém.
„Přátelé, takový menší update. Včera jsme přiletěli, cesta byla dost dlouhá a samozřejmě musela nastat nějaká komplikace. Zavazadla nám nedorazila, takže jsme bez kufrů. Teď jsme si byli koupit nějaké věci, ať máme aspoň převlečení a budeme doufat, že dorazí co nejdřív. Zatím si krátíme čas u bazénu,“ informoval totiž Lajoš Klein o nepříjemném příletu do USA. Doufejme tedy, že to slovenského borce před důležitým soubojem moc nerozhodilo, protože ho čeká extrémně nebezpečný soupeř, kterému musí jít Lajoš hodně na tělo, jinak hrozí, že přiletí nějaká nebezpečná otočka a nebo kop, ve kterých se Bahamondes doslova vyžívá.

UFC Fight Night Nashville:

Cory Sandhagen vs. Rob Font
 Jéssica Andrade vs. Tatiana Suarez
Dustin Jacoby vs. Kennedy Nzechukwu
 Diego Lopes vs. Gavin Tucker
 Tanner Boser vs. Aleksa Camur
Ignacio Bahamondes vs. Ľudovít Klein
 Billy Quarantillo vs. Damon Jackson
 Kyler Phillips vs. Raoni Barcelos
 Jeremiah Wells vs. Carlston Harris
 Sean Woodson vs. Dennis Buzukja
Cody Durden vs. Jake Hadley
Ode‘ Osbourne vs. Assu Almabayev

 2 komentáře na “Lajoš Klein musel před důležitým UFC zápasem řešit nepříjemný problém”

  1. Pingback: Poznej život a historii známého bojovníka #6: Lajoš Klein | MMA Shorties

  2. Pingback: Poznej život a historii známého bojovníka #6: Lajoš Klein - discordmmawatch.site

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *