Lajoš Klein avizuje zajímavého a sakra těžkého UFC soupeře

Klein

Lajoš Klein se nám naposledy představil na velkolepém turnaji UFC 286, kde změřil síly s Herbertem.  Navzdory tomu, že měl souboj skvěle rozjetý, nakonec „jen“ remizoval a to i díky tomu, že Jai dostal trest v podobě strženého bodu. Remíza je však samozřejmě stále lepší než prohra, takže to má slovenský borec z posledních 3 zápasů 2-0-1. Nyní už má navíc Klein potvrzený další zápas, o kterém se prý dá s klidným srdcem říct, že půjde o bitvu se skutečnou UFC legendou, která má na kontě doslova desítky zápasů na té nejvyšší úrovni.

To zní fér! Nebude to sice zadarmo, ale můžeme mít dalšího zástupce v UFC

„Lajoš Klein, jak se už brzy dozvíte, bude v podstatě za pár týdnů bojovat se skutečnou legendou UFC. Na tento zápas se všichni opravdu velmi těšíme,“ prozradil manažer Ondřej Majerčík v hodně zajímavém rozhovoru, který v plném znění najdete níže.

„Přátelé, tak už máme podepsaný další UFC zápas. Doufám, že se brzy dozvíte i jméno soupeře. Snad ho budu moct v blízké době zveřejnit. Soupeř je podle mého názoru velmi zajímavý, bude to těžký zápas, ale já se na tento souboj opravdu těším. Je to pro mě dost velké jméno, takže tímto zápasem mohu určitě hodně získat.

I když to přišlo tak rychle, že na přípravu už moc času nezbývá, tak všechen dostupný čas určitě využiji užitečně, abych byl v zápase v co nejlepší formě. Moc se na něj těším a také na to, až ho budeme moct zveřejnit, protože mě zajímá, co na to řeknete vy,“ přiblížil pak sám Lajoš Klein na svých sociálních sítích.

Lajoš tedy evidentně kývnul na další zápas na poslední chvíli, ale zdá se, že šlo o nabídku, která zkrátka nešla odmítnout. Mít totiž případně skalp velké UFC legendy je samozřejmě hodně velká motivace. Snad se tedy už brzy dozvíme jméno soupeře, které asi bude hodně rezonovat.
 

Celý rozhovor s manažerem Majerčíkem, který prozradil i další bomby

Dobrý den, už za týden má Martin Buday další UFC zápas, ve kterém bude mít šanci navázat na předchozí úspěchy. V jakém složení vlastně tým vyrazil a jaká je obecně nálada a hlavně forma?

Zdravím, ano, Martin Buday má za týden další zápas. Tentokrát se tým rozhodl, že poletí 10 dní před zápase, aby byl prostor pro pořádnou aklimatizaci a dělání váhy, protože Martin měl bohužel znovu zdravotní problémy. Klasicky měl opět COVID, jak už je u něj dobrým zvykem.

Nálada v týmu je jinak výborná. Složení je jako u minulých zápasů, kdy se slavil úspěch, tedy hlavní trenér Úškrt, trenér postoje Kuruc a trenér země Kováč. Badymu podle mě bude soupeř vyhovovat. Samozřejmě ho nijak nepodceňujeme, v prvním kole bývá extrémně tvrdý. Ve svém posledním souboji s Barnettem to rozjel v prvním kole a mále doručil ukončení, ale zatavil se a nakonec prohrál. Začátky zápasu však má velmi dobré a nebezpečné. Bady si na to bude muset dát pozor. 

Bady má za sebou přípravu v domácích gymech, ale vyrazil i do Polska do ANKOSu. Připravený je skvěle. Je na tom dobře kondičně i silově, takže už to jen musí přetavit do zápasu.
Martin to má aktuálně v UFC 2-0. Dá se říct, že mu případná výhra zajistí další smlouvu?

Víceméně se dá říct, že Bady po tomto zápase získá novou smlouvu. V UFC je zvykem, že se nová smlouva řeší před posledním zápasem, který v kontraktu zbývá. Bady má za sebou dva zápasy a nyní jde do třetího. Samozřejmě je nyní extrémně důležité, jak ten souboj dopadne. Od toho se pak budou odvíjet podmínky dalšího kontraktu. Věříme, že by mohlo dopadnout ukončení, díky čemuž by pak Bady dostal to, co si zaslouží, tedy výhodný kontrakt, co se týče i finanční stránky.

Stáj Mayerson Management pod svými křídly sdružuje celou řadu elitních domácích bojovníků a bojovnic. Můžete zhodnotit, jak se zatím v roce 2023 dařilo?

První čtvrtletí roku 2023 pro nás nebylo nijak extra úspěšné. Zápasy měli například Klein, Úškrt, Paradeiser a nebo Smolková. Všichni dobře víme, že Lajoš nakonec přivezl remízu. Rado neuspěl v prvním kole projektu Tipsport Gamechanger, ale i tak považujeme za úspěch, že si v tomto projektu vybojoval svoje místo. Veronika předvedla fantastický výkon v americké organizaci UFL. Sice původně z turnaje vypadla, ale díky výbornému výkonu a nesplnění váhy na straně soupeřky dostala šanci jako lucky loser, takže se do turnaje vrací. Jediný, kdo zachraňoval čest managementu, byl ve výborné formě bojující Rony, který v Mnichově ukončil Šikiće.
 

Když už jsme u té minulosti, můžete nastínit i nejbližší budoucnost, co například bojovníky a bojovnice v blízké době čeká?

Určitě, co se týká novinek, tak to vezmu postupně. Z toho, co se rýsuje, mohu říct, že nás čeká doslova fantastické období. Lajoš Klein, jak se už brzy dozvíte, bude v podstatě za pár týdnů bojovat se skutečnou legendou UFC. Na tento zápas se všichni opravdu velmi těšíme.

Jak už jsme zmiňovali, příští týden jde do boje Buday. Znovu zopakuji, že je výborně připravený a že si jde vybojovat nový a výrazně lepší kontrakt, hlavně co se týká finančních podmínek.

Vojto Barborík je ještě stále po operaci, takže rehabilituje. Jeho další zápas tak přijde někdy v září, říjnu nebo obecně kolem podzimu.
  

Matěj Peňáz? Kolem něj se znovu dějí velké věci. Opět nás kontaktovalo UFC. Vedení ho chce znovu vidět v Contender Series. Máme už na stole srpnové datum i soupeře, což je velice dobrý postojář a šampion organizace, která je známá hlavně v USA. Zatím to nechci víc konkretizovat, ale Matěj Peňáz má datum a soupeře. UFC by ho zkrátka znovu rádo vidělo v Contenderu.

Rado Úškrt. Jak už jsem říkal, ten si vybojoval účast v projektu Tipsport Gamechanger. MMA ho zase hodně baví. Sice to nedopadlo tak, jak jsme si představovali, ale první půlka zápasu byla velice dobrá. Řešil se další OKTAGON zápas, ale právě skrze to, že vyrazil s Badym do USA, nedopadla Bratislava ani Praha. Rozhodli jsme se tedy přijmout nabídku od FABRIQ, kde to bude zajímavý zápas se zahraničním OKTAGON veteránem. Půjde o zajímavý souboj na začátku června.

Marek Mazúch má před sebou další OKTAGON zápas, ve kterém se střetne se zajímavým soupeřem. Už brzy se určitě duel zveřejní.
  

Rony Paradeiser jde v Oberhausenu se zkušeným anglickým veteránem, který má za sebou zápasy v celé řadě předních organizací. Rony si chce pojistit svou titulovou šanci. 

Roman Paulus má příští týden zápas v Bratislavě. Bude to souboj svou mladých talentů, který slibuje hodně zajímavou podívanou.

A nakonec Veronika Smolková, která se představí v květnu ve druhém kole turnaje UFL, kde si zatím udělala skvělé jméno, díky čemuž dostává další šanci.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *