Kung-fu mistr Kudlanka ještě neřekl poslední slovo! Vyzval totiž ikonu Clashe

Kudlanka

Součástí posledního turnaje organizace Clash of the Stars byl i souboj 1 vs 3, který uzavíral právě romský kung-fu mistr Kudlanka, který Bendu varoval, že bude souboje hořce litovat. Nakonec však litovali spíš fanoušci, kteří museli sledovat, jak Kudlanka nic nepředvedl a nakonec se nechal potupně obejmout a uškrtit. Vypadá to však, že neřekl poslední slovo.


 

Jiří Procházka přeci jen změnil názor na ukončení? Jak ho s odstupem vnímá?

Kudlanka totiž přislíbil, že ještě neřekl poslední slovo a to se také stalo. Vyzval totiž aktuální ikonu celé organizace Clash of the Stars, kterou je i díky neuvěřitelnému kotrmelci přes stoly Snejks, který má na kontě 2 drtivé výhry. V rámci organizace zatím nestačil jen na Veselého, který však měl převahu v podobě několika desítek kilogramů. Co na to Snejks?

„Ty vole, jako prvního orla jsem tady udělal já. OK, přijímám, pane Kudlanko. Dostaneš ty a i tvoje kung-fu,“ neváhal Snejks a výzvu pohotově přijal. Uvidíme tedy, zda bude s duelem souhlasit i vedení. Oba borci však k sobě na poslední akci přitáhli hodně pozornosti, takže by to nemusel být problém.

      

Jen doufejme, že poblíž nebudou žádné ženy a už vůbec ne odhalené

„Stalo se to, že jsem nebyl připravený. Možná tam se stala chyba. Hodně lidí, poprvé v kleci a celá ta atmosféra. Já jsem zvyklý být v lese o samotě. Jsem tam sám a čerpám energii. Jím bylinky, jím kobylky a živím se v lese. Chodím na soustředění do lesa a nevím, viděl jsem asi nahé prdele a energie šla ze mě. Měl jsem málo síly. Musím Karla pochválit, byl dobrý a zaslouženě vyhrál,“ vysvětloval Kudlanka aka Dolari Plzňako pro kanál Willy Cao, proč to s Bendou nevyšlo.

„Neměl jsem v sobě žádnou energii. Měl jsem energii jednoletého dítěte,“ přiznal Kudlanka.

„Viděl jsem hodně zadků,“ vysvětloval také Plzňako, že v Šaolinu, kde trénoval, nebyly ženy, které však na turnaj Clash of the Stars 6 dorazily, což Kudlanku stálo veškerou sílu. Nebyl prý totiž schopen v sobě udržet potřebnou energii, čehož Benda využil k tomu, aby nasadil škrcení a během pár minut si připsal hned 3 výhry v řadě. „Proč to udělal? Proč sem poslal ty nahé ženské, díky čemuž Benda vyhrál? Proč tady byly ženy, mistře?“ vzkázal pak ještě Dolari svému mistru Chanovi, který se bohužel svých 131. narozenin nedožil.

       

Manažer Jiřího Procházky o Clash efektu na domácí scénu

„Partneři dostali jistotu, hlavně třeba Fortuna, když ji zmíním. Po titulu člověk dostává kredibilitu a u partnerů to je jednodušší. Ten pás je něco. Ten má dopad. Lokání povědomí měl Karlos Vémola a nám se prací podařilo, že i běžný člověk si uvědomil, že to asi něco znamená, když ten pán vyhrál nejlepší cenu v tom neolympijském sportu, kde není ani mistrovství světa,“ vysvětlil Matěj Kretík pro Kaocko.cz, jak se zisk titulu UFC šampiona odrazil na marketingu a sponzorech kolem Jiřího Procházky.

„Trochu se mi začíná vracet jako bumerang Clash of the Stars. Lidi, kteří viděli tu cenu, je to vliv na sport. Děti to nosí domů, porovnávají tyhle zápasníky. Oni tomu nerozumí a porovnávají. Už jsem se setkal s tím, že dávají zrcadlo a ptají se – to je jako ono? My nechceme být v tomhle segmentu.

      

Člověk, který nikdy nebyl na tréninku, nebyl v tom sportovním prostředí, tak to nedokáže rozlišovat, to mě mrzí. Tohle se dostává i k lidem, kteří sedí ve firmách na nějakých budgetech a k nim se to také propisuje. Dost lidí říká, že to bojovým sportům pomáhá, že to přivede děti ke sportu, já spíš mám tu negativní zkušenost.

My se to snažíme narovnávat, dávat to do sportu, pokory, ale teď se tu objevil takový nešvar, který nabírá na neuvěřitelných obrátkách. Když se podíváte na internetová čísla, tak OKTAGON a Clash se odskakují. Nechci to házet do negativna, ale nevidím tam pozitivní vliv.“


3 komentáře na “Kung-fu mistr Kudlanka ještě neřekl poslední slovo! Vyzval totiž ikonu Clashe”

  1. nechápu proč se někdo vůbec unavuje nejakyma dementnima komentářem starýho cikána..kterej je rád že umí počítat do deseti!!Neumí vůbec Nic …jen se trapně zkouší zviditelnit aby dostal nějaký peníze někde jinde než na úřadu práce atd..!!!Já bych ho v zápase nešetřil ..je potřeba jim ukázat kam patří…umí HOVNO tak dostane HOVNO!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *