Kteří zápasníci UFC věří v triumf Jiřího Procházky?

UFC, Procházka

Pomalu, ale jistě se blíží galavečer UFC 275 v Singapuru, kde přijde historický okamžik pro českou MMA scénu. V hlavním zápase se Jiří Procházka pokusí získat titul šampiona organizace UFC. V cestě mu bude stát zkušený veterán a aktuální šampion polotěžké váhy UFC Brazilec Glover Teixeira. Kdo ze zápasníků UFC věří v triumf českého samuraje?

Fanoušek vsadil na Vémolu nájem a po výhře mu ještě vynadal

Uznávaný MMA novinář James Lynch pořádá před každým číslovaným turnajem anketu, ve které zápasníci UFC hlasují, kdo se stane vítězem hlavního souboje. Lynch už nyní vyzpovídal 42 zápasníků a my se podíváme, kdo zatím hlasoval pro Jiřího Procházku a kdo naopak pro aktuálního šampiona Glovera Teixeiru.

Český samuraj zatím v anketě bojovníků lehce zaostává. Doposud mu svůj hlas dalo 18 zápasníků a pro Glovera hlasovalo zbylých 24 bojovníků.

Jiří Procházka – Alexander Volkanovski, Gegard Mousasi, Jack Hermansson, Kyle Daukaus, Kevin Lee, Bryan Battle, Javid Basharat, Julian Erosa, Michael Gillmore, Kevin Croom, Krzysztof Jotko, Bryan Barbarena, Chris Daukaus, Brandon Royval, Jared Gordon, Chase Hooper, Devin Clark, Jordan Wright.

Glover Teixeira – Robert Whittaker, Dan Hooker, Curtis Blaydes, Aleksandar Rakič, Anthony Smith, Johnny Walker, Stephen Thompson, Sean Brady, Josh Fremd, Cody Brundage, Rob Font, Neil Magny, Josh Castaneda, Karl Roberson, Misha Cirkunov, Parker Porter, Tanner Boser, Jalin Turner, Tristan Connelly, Gerald Meerschaert, Ike Villanueva, Dwight Grant, Jim West (trenér), Mickey Gall, Joe Lauzon.

Většina zápasníků, kteří dali svůj hlas aktuálnímu šampionovi, tak se shoduje, že Glover rozhodne zápas na zemi a ukončí Jiřího na submisi. Naopak druhá strana sází na nepředvídatelnost českého bojovníka a věří, že Procházka zvítězí na KO. Ze 42 bojovníků žádný nezmínil, že by souboj mohl dojít až na body. 

 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *