KSW podepsalo velké slovenské jméno! Představí se v Liberci?

KSW, Možný
Polská organizace KSW nedávno oznámila, že se chystá do České republiky. Už 25.2. se uskuteční galavečer KSW 79, který se bude konat v liberecké Home Credit Aréně. Pro tento organizace zveřejnila první jména v podobě šampiona těžké váhy Phila De Friese, Arkadiusze Wrzoseka a českého borce Michala Martínka. KSW nyní podepsalo velké jméno slovenské postojové scény, které se začíná etablovat i v MMA.
Už? Terminátor Karlos Vémola “nečekaně” změnil původní plán

KSW 79 se uskuteční 25. února v Home Credit Areně v Liberci. Polská organizace na posledním galavečeru ohlásila turnaj v České republice a přidala tři jména, která se představí na galavečeru v Liberci. V hlavním zápase bude svůj titul obhajovat šampion v těžké váze Phil De Fries (22-6), zatímco v hlavním před-zápase se představí český reprezentant Michal Martinek (10-4). Dále se na turnaji představí bývalá hvězda těžké váhy Glory a Polák Arek Wrzosek (1-0).  

Nyní se KSW upsal slovenský obr Tomáš Možný (1-1 MMA). Ten s polskou organizací podepsal smlouvu na tři zápasy. Kontrakt mu zároveň umožňuje zápasit i v organizaci RFA. Možný to dnes potvrdil na svém Instagramu.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Tomas Mozny K1/Boxing (@tomasmozny)
V souvislosti s Tomášem Možným se nejvíce spekuluje o souboji s Arkadiuszem Wrzoskem, který by podle našich informací mohl proběhnout na galavečeru v Liberci. Nic však zatím nebylo oficálně oznámeno. Oba zápasníci se již jednou utkali. V roce 2015 ve Varšavě pod pravidly kickboxu kraloval v pětikolovém titulovém zápase Tomáš Možný a vybojoval titul NG Promotion. Odveta v MMA by tedy dávala smysl.

Tomáš Možný je velkým jménem slovenské postojové scény. V letech 2016 až 2021 sváděl souboje v nejlepší postojářské organizaci GLORY, kde narazil třeba na českého bojovníka Daniela Škvora, kterého porazil na body. V roce 2019 se Možný na turnaji GLORY 69 utkal s Antoniem Plazibatem. Byla z toho sice porážka na body, ale tento souboj byl vyhlášen jako Zápas roku 2019!
1 komentář na “KSW podepsalo velké slovenské jméno! Představí se v Liberci?”

  1. Pingback: Tomáš Možný podepsal smlouvu v KSW! Znamená to jeho konec v RFA a ukáže se v Liberci? - Ruik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *