KSW 61 – Analýza, Tipy a Sázky

Patrik Kincl, KSW

KSW 61 – Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj polské organizace KSW a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj KSW 61. Tento galavečer slibuje atraktivní podívanou se zajímavými zápasy. My se samozřejmě budeme těšit hlavně na Patrika Kincla, který se vrací do welterové váhy.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 500 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/04/breakdown-13-ksw-61-oktagon-24-ufc-soutez/

Stasiak Damian vs Lezhnev Andrey – zápas skončí na body 2,15

Damian Stasiak je velmi dobrý wrestler s kvalitním BJJ. Jeho zápasy nejsou úplně atraktivní, ale v soubojích vždy kvalitně pracuje a když je příležitost, tak jde po submisi. Lezhnev je velice zkušený zápasník, který sbíral zkušenosti hlavně v M-1 Global. Je velice komplexní zápasník, který si dokáže poradit jak v postoji, tak na zemi. Stasiak má zkušenosti z UFC, kde ovšem nasbíral bilanci 2-4.  V tomto duelu očekávám taktickou bitvu, která se bude rozhodovat na body. 

Mariusz Pudzianowski vs Lukasz Jurkowski – vítěz Jurkowski 2,49

Pudzianowski ve svých 44 letech nastupuje do svého 23. zápasu. Bývalý pětinásobný nejsilnější muž světa v posledním zápase porazil náhradníka na poslední chvíli Nikolu Milanoviče. Proti “pravým” zápasníkům se mu v posledním době nedařilo. Otázkou je, v jaké formě bude 40 letý Jurkowski. Vynikající postojář se zkušenostmi z karate nebo taekwonda. Zároveň má také dobrou zem a BJJ. Bohužel dva roky se neukázal v žádném profesionálním zápase, což je určitě škoda.

Pudzianowski je nebezpečný hlavně v prvních minutách duelu a jeho údery jsou velmi nepříjemné. Pokud tohle Jurkowski dokáže přečkat, tak si myslím, že je schopný v zápase zvítězit. Od druhého kola by mohl přebrat iniciativu a rozhodně má na to, aby Pudziana ukončil. Největší neznámá je ta jeho forma, ale minulý rok měl naplánovaný zápas se Szymonem Koleckim, takže v nějaké přípravě byl. “Jurase” volím hlavně kvůli kurzu, který je hodně lákavý. 

Tipsport, KSw

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *