„Krysa“ Artem Lobov neuspěl se žalobou na Conora a ještě bude muset platit

Artem Lobov Conor McGregor

Bývalý zápasník MMA a Bare Knuckle Artem Lobov nedávno žaloval svého bývalého kamaráda Conora McGregora, který se do něj ostře pouštěl na sociálních sítích, ale nakonec to vypadá tak, že to bude právě Lobov, kdo bude muset platit.

Spekuluje se o tom, že UFC přišlo o dalšího šampiona a my o mega zápas

Soudní příkaz Lobova a jeho právního týmu proti McGregorovi před několika týdny u Vrchního soudu neuspěl. Právníci Lobova se snažili přimět McGregora, aby stáhl různé příspěvky na sociálních sítích, v nichž svého bývalého kamaráda z irského gymu SBG označil za „krysu“. 

Neúspěšný pokus nyní Lobova nutí zaplatit soudní poplatky za soudní příkaz. Tak ve středu rozhodl Vrchní soud, uvádí The Irish Times. Navíc McGregorovy příspěvky s tématem, že je „Artem krysa“, mohou zůstat na sociálních sítích a celkově internetu. Nazvat někoho krysou, aniž by to bylo blíže specifikováno, nenaplňuje definici hanobení, rozhodl soudce.

Zatím však Lobov nemusí platit soudní poplatky vyplývající z neúspěšného soudního příkazu. Náklady však bude muset uhradit až poté, co bude rozhodnuto o celé žalobě pro pomluvu, kterou proti McGregorovi podal. Napětí mezi oběma stranami se vyostřilo poté, co Lobov zažaloval McGregora na základě tvrzení, že se výrazně podílel na McGregorově whiskey Proper 12 Irish Whiskey. 

Situace mezi McGregorem a Lobovem dosáhla bodu varu, když McGregor vyzval Lobova na souboj. Není jisté, zda Lobov někdy přijme McGregorovu nabídku vyřešit jejich spory v gymu. 

 


1 komentář na “„Krysa“ Artem Lobov neuspěl se žalobou na Conora a ještě bude muset platit”

  1. Pingback: Největší výzva v kariéře! Siváka čeká souboj o titul! | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *