Kratos Michal Martínek reaguje na nečekanou „krádež“ v polském KSW

Michal Martínek KSW

Včera večer se v polském Novém Sadci konal turnaj organizace KSW, na kterém se představili hned tři čeští zástupci. Největší pozornost samozřejmě směřovala k Michalu Martínkovi, který se postaral o hlavní před-zápas a který, podobně jako při KSW debutu, předvedl skvělý taktický výkon. Soupeře, který šel neustále dopředu, ale který nebyl schopen vymyslet žádný kreativnější útok, totiž skvěle trefoval z ústupu a postupně sám hrozil. Zbytečně se nehnal do žádné divoké přestřelky, která by mohla znamenat náhlý konec, ale místo toho se svědomitě držel plánu a bodoval. Tedy alespoň si to myslel. Při vyhlášení totiž přišel šok. Rozhodčí nakonec vítězství doslova věnovali soupeři, což nechápal Martínek, jeho tým, vyhlašovatel ani fanoušci v hale a u obrazovek.

Nakonec změna? Novotný dává nahlédnout do zákulisí BJP titulové obhajoby

„Jak můžete vidět na mém obličeji, damage (poškození) tam moc nebylo. Celá hala to viděla jinak. Viděli to i všichni fanoušci. Mám hned asi 500 zpráv. Nebudeme tady fňukat, samozřejmě velký respekt Danielovi v jeho čtyřiceti letech nebo kolik mu je. Po třech prohrách udělal dobrý výkon, ale říkám, viděli jsme to trochu jinak. Tady je celá hala nasraná. Já teda teď trochu taky, ale ono to ze mě opadne. Nechám si to projít hlavou,“ reagoval Michal Martínek hned po zápase pro MMA Shorties.

Polští i angličtí komentátoři viděli zápas jasně pro Martínka, takže při vyhlašování, stejně jako fanoušci, byli hodně překvapení, že se nakonec zvedala ruka Polákovi.

„Děkuju všem, kteří mi fandili. Byli jste úžasní. Já jsem dělal v rámci možností všechno, aby to dopadlo vítězně. S týmem jsme drželi taktiku. Plán byl kopat na to jeho tvrdé břicho a systematicky ho likvidovat z dálky. To si myslím, že se podařilo podle jeho obličeje, ale prostě to asi nestačilo. Asi to chce něco víc, ale nevím co. Trochu mě bolí klouby, ale srát na to.“

Hodně podobný osud bohužel potkal i týmovou kolegyni Petru Částkovou. I u té to komentátoři viděli na výhru, ale nakonec z toho byla bohužel prohra. KSW si bohužel u českých fanoušků moc dobrou reklamu neudělalo a je klidně možné, že podobné výsledky výhledově ovlivní zájem o KSW turnaj v ČR, který se plánuje na příští rok.

KSW 75 – Výsledky:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *