Kráska Loureda dává sbohem MMA a vydává se novým epickým směrem

Valerie Loureda WWE Bellator

Není to zase až tak dávno, co se Dana White nechal slyšet, že v UFC nikdy ženské zápasy neuvidíme. Fenomenální Ronda Rousey však jeho názor změnila a navíc vytvořila pevné základy pro další bojovnice, které dnes mají velkou šanci se prosadit. Na vrchol se pokusila dostat i Valerie Loureda, ve které Bellator viděl velký potenciál, ale po 5 MMA zápasech, ze kterých si odnesla hezkou bilanci 4-1, přeci jen mění směr a vydává se cestou, která jí může přinést ještě větší slávu a samozřejmě i bohatství.

Daniel Cormier se při uvedení do Síně slávy UFC přiznal k podvádění

“Jsem teď hvězda WWE,” prozradila dojatá Loureda v rámci rozhovoru s Arielem Helwanim. Bellator tak bojovnice mění za wrestling, který je samozřejmě hlavně v USA hodně oblíbený. Však se jeho vábení neubránila ani zmíněná Ronda Rousey, která se po konci MMA kariéry vydala právě tímto směrem. “Jsem moc šťastná. Celý svůj život jsem věnovala bojovým sportům. Všechno to vlastně směřovalo k tomuto momentu. Dostávám skvělou šanci, v jejímž rámci mohu sdílet svou kulturu a bavit fanoušky. Jsem dojatá, protože jsem na tohle opravdu moc dřela celý svůj život. Neměla jsem to vůbec snadné, ale i přesto jsem si věřila a šla si za svým snem. Byla jsem pro tohle předurčená už od narození.”

Loureda je první bojovnicí s kubánskými kořeny, která se ve WWE objeví, což bere jako velkou čest i zodpovědnost, protože chce své předky a rodinu reprezentovat co nejlépe.
 

“Scott Coker a Mike Kogan ve mně věřili už od  mých 19 let. Můj vůbec první zápas byl otvírák hlavní karty. Dali mi šanci se takto představit hned v prvním souboji. Pomohli mi budovat vlastní značku a i díky nim jsem nyní dostala tuto příležitost. Loučím se s MMA a vydávám se novým směrem. Miluju zápasení, ale tohle je můj čas,” pokračovala Loureda.

Loureda měla být pro Bellator něco jako Paige VanZant pro UFC, ale ani v jednom případě se očekávání úplně nesetkala s realitou. Uvidíme tedy, jak moc se Valerie prosadí v odvětví, které v ČR úplně moc nechápeme, ale které je v USA extrémně populární a vyhledávané. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *