Krása! I Páteční OKTAGON Štvanice bude mít svůj titulový duel

OKTAGON

Hodně dlouho visel kolem tradiční OKTAGON Štvanice velký otazník. Promotér Ondřej Novotný poslední měsíce hned několikrát avizoval, že se jedná a že se oznámení blíží, ale nakonec jsme se dočkali až před turnajem OKTAGON 43. V návaznosti na to, že fanoušci vzali lístky doslova útokem, dokonce vedení přistoupilo k odvážnému kroku. Letos totiž na Štvanici neuvidíme „jen“ jeden turnaj, ale rovnou dva, což znamená dvojitou porci zábavy a skvělých zápasů.

A je to tady! Veselý začíná couvat, takže si Růžička domluvil jiného soupeře?

Organizace OKTAGON MMA potvrdila, že na sobotní akci, která se začala prodávat jako první, uvidíme Keitu, Vémolu i Buchingera. To znamená titulový souboj a obecně trojici hodně zajímavých zápasů. Páteční turnaj však nezůstává pozadu.

V pátek jde totiž do akce šampion Jonas Magard, který se o souboj na Štvanici hodně hlásil. Jonase jsme naposledy viděli v Liberci, kde si ve druhém kole poradil s Lopezem a poprvé tak obhájil titul šampiona bantamweight divize. Kdo bude jeho další soupeř? To se zatím neví. Sám Magard se na tiskové konferenci po první obhajobě hlásil o Račiće, tedy KSW veterána, ale zatím nebylo potvrzeno, zda se Žralokovi přání splní. Divize totiž nenabízí moc možností, takže se dá předpokládat, že vedení bude muset Jonasovi přivézt nějakého OKTAGON nováčka, jako tomu bylo například s Lopezem, který hned v prvním OKTAGON duelu dostal šanci bojovat o titul.
  

Plán na konec července se tedy hezky rýsuje a zatím to vypadá na vydařenou dvoj-akci, na kterou se asi bude ještě hodně dlouho vzpomínat.

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polo-těžké váhy 

Veličković vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Siwiec vs Hathaway 

Dyrschka vs Kepa

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand 

Paradeiser vs Fischer 

Shaaban vs Fiala

Austin vs Bagishvili

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs ?

Pirát vs ?

Mikulášek vs ?

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita

Vémola vs ?

Buchinger vs ?

17.9. Frankfurt – OKTAGON 46

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Brož vs Pukač  2

Buchinger vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *