Král OKTAGONu Vémola? Německá zkouška a pak 2 titulové bitvy?
Karlos Vémola se nám naposledy představil v boji minulý rok v březnu, kdy hned v prvním kole porazil Milana Ďatelinku. Poté měl na Štvanici bojovat s Naruszczkou o ztracený titul šampiona střední váhy, ale do plánů bohužel zasáhlo zranění, které Terminátora na hodně dlouho vyřadilo z provozu. Nyní je však Vémola zpátky a rovnou s velkolepým plánem. Už příští týden ho totiž čeká boxerský souboj s Marpem, na který by pak v rychlém sledu rád navázal 2 duely v MMA. Kdo však čekal, že na rozkoukání dostane nějakého snazšího soupeře, tak byl evidentně na omylu.
Patrik Kincl upozorňuje na Vémolovu zvláštní fotku

Vémola se totiž hned několikrát nechal slyšet, že chce bojovat na německé OKTAGON premiéře a poté i na Štvanici, kde by rád získal titul. “Všechno se bude odvíjet, jak budou probíhat moje zápasy, v jakém budou stylu. Já mám jasného soupeře, kterého chci, protože se začalo mluvit, že chtějí dát titulový zápas Brazilci Xavierovi, toho bych chtěl, protože mě Ondra nadělí celkem těžkého soupeře do Německa, abych se ukázal. Pokud podám v Německu opravdu přesvědčivý výkon a měl by to pak být na Štvanici titulový zápas, tak by to bylo to největší splnění snu pro roční pauze, když jsem si myslel, že můžu ukončit kariéru. Svojí ženě jsem slíbil, že než si ji vezmu, že budu šampion. A to by se mohlo v tak krátké době povést,” vysvětlil Terminátor pro Kaocko.cz.

Karlos tak má v hlavě jasný scénář, který sahá až do konce roku 2022 a vlastně i za něj, “První životní KO v ringu, výhra v Německu, kdy tam je poprvé OKTAGON a titulový zápas na Štvanici. Tohle by byl splněný sen, takové poděkování fanouškům, všem, kteří stojí za mnou. Na konci toho crazy roku bych stál s pásem přes rameno, to by bylo skvělý. Pak do konce roku ještě zmlátit malou tlustou 77 (Patrik Kincl) a měl bych oba pásy. Pak můžu řvát na Attilu Végha, přijď si pro něj, já mám něco, co ti patří. To je moje představa, ale záleží na Ondrovi a Palovi, na mně je, abych je přesvědčil.”
 

Abychom si to shrnuli, pokud vše půjde dobře, tak nás čekají následující souboje:

Vémola vs Marpo

Vémola vs nelehká výzva v Německu

Vémola vs Xavier/Puetz/Zawada o titul šampiona polo-těžké váhy

Vémola vs Kincl 2 o titul šampiona střední váhy

Vémola vs Végh 2

Uvidíme tedy, jak moc se Vémolovi tento velkolepý plán podaří naplnit. Nám fanouškům však podobný scénář nabízí celou řadu hodně zajímavých a také dlouho očekávaných zápasů.

Zdroj: Kaocko.cz


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *