Kozma bohužel přišel o svou bradu a houževnatost? Promotér Novotný reaguje

Kozma

V návaznosti souboj Kozma vs Surdu, který skončil tvrdým KO bývalého OKTAGON šampiona, mnozí fanoušci spekulují o tom, jak moc vlastně Davida poznamenala památná bitva s Britem, ve které byl český borec hodně bit a nakonec i ukončen. Tehdy se vášnivě debatovalo o tom, jestli měl být souboj zastaven mnohem dříve a nebo ne, což už se nyní nezmění. Je však možné, že podobně jako Ferguson v souboji s Gaethjem, nechal David v souboji kus sebe a už nebude stejný?


Vémola reaguje na možnou trilogii s Kinclem a má pro rivala temnou předpověď

„Nemyslím si, že se něco zodpovědělo. Ion Surdu je zkrátka řízek. Když nastupujete proti bojovníkům z nejobsazovanější váhy světa, z hranice první stovky, je to stejné, jako v tenise stát proti někomu z top desítky. S těmi můžete prohrát tak jako David, což nic neznamená ve smyslu toho, jaký jste bojovník. Všichni jsme věděli, že David má cestu, jak vyhrát. Na druhou stranu, když Ion trefí, dopadne to takhle. David se musí dát dohromady a udělat něco s prací rukou a nástupy do takedownů,“ reagoval promotér Novotný, který odmítl, že by KO prohra dokazovala, že je Davidova pověstná houževnatost pryč.

Zkrátka to nevyšlo a podle posledních dvou soubojů těžko soudit nějaký trend, protože Kozma měřil síly se skutečnou špičkou. Více případně napoví až další duel, který by měl přijít až někdy na konci roku.
   

Kozma reaguje na KO

„Zdravím vás, máme dva dny od zápasu, takže si myslím, že je čas se k tomu nějak vyjádřit. Všichni asi víte, jak to dopadlo. Prohrál jsem v prvním kole na KO. Je to moje druhé KO v životě. První KO jsem dostal někdy 8 let zpátky ještě na Heroes Gate. Tohle bylo moje druhé, takže je to takové zvláštní.

V tu chvíli jsem absolutně nevěděl, co se stalo. Viděl jsem až poté video, že mě vypla jen taková blbá přední časovaná rána. Takový je prostě sport. Nejvíce mě mrzí to, že jsem nedokázal prodat to, co jsem měl natrénováno. Udělal jsem opravdu dobrou formu. Vypla mě pak jedna taková blbá tečka. To mě mrzí nejvíce. Kdyby to byla nějaká válka, ve které bych ukázal, že jsem trochu horší a prohrál jsem, tak mě to mrzí méně, než tohle, kde jsem nebyl schopen dokázat, co jsem trénoval.
  

Tohle je však náš sport, který je v tomto ohledu trochu nefér. Vybral jsem si to však, tak to mám. Nyní budu přemýšlet, co bude dál. Přes prázdniny si dám pár týdnů oraz, pojedeme na dovolenou s rodinou a poté naskočím do tréninku. Zápas bych chtěl někdy až na konci roku třeba. Zatím jsem nad tím nepřemýšlel podrobně, ale letos bych chtěl znovu zápasit. Někdy na konci. 

Moc mě to mrzí. Chtěl bych poděkovat všem, kteří při mně stojí. Děkuji všem sponzorům, protože bez nich bych to nemohl dělat. Děkuji trenérům i týmu. Také děkuji rodině, která mi je obrovskou motivací. Věřím, že ještě budu vyhrávat zápasy. Tohle není můj konec,“ reagoval David Kozma na KO prohru.
 

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs Kartal

Kníže vs Úškrt

Ďatelinka vs Raška

Szabová vs ?

Bogdanović vs Keita
7.9. – Oberhausen – OKTAGON 60

Stolze vs Kohout

Nazhand vs Handanagić

21.9. – Brno – OKTAGON 61

Kalašnik vs ?

Lengál vs ?

Roušal vs ?

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 62

Jungwirth vs Eckerlin

Coga vs Račić

Engizek vs ?
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *