Kotlár v mini kleci jako největší favorit Clash of the Stars 4!

Kotlár, Clash of The Stars
Už v sobotu se uskuteční další turnaj organizace Clash of the Stars, která tentokrát zavítá do pražského O2 Universum. O bizarní souboje nebude nouze. Uvidíme souboj Kaluba vs MaxGreen vs Kluk s kamením, kde poslední, kdo „přežije“ vítězí. Zlatým hřebem večera bude souboj Jardy „Kotlár Security“ Kotlára s Tomášem „Abe“ Charvátem, který se uskuteční podle speciálních pravidel…
Pagy na poslední chvíli odstupuje! Grznár tedy na Clash 4 dostává nového soupeře

Zástupce reality Survivor bude Christian Nathan Dzhaba, který si už dokonce vyzkoušel i zápas v organizaci OKTAGON. Ten změří síly s youtuberem Freescootem, který si přichází vyrovnat scóre po neúspěšném zápase s Datlem. Do akce se chystá také stálice CLASH OF THE STARS kulturista a MMA zápasník Filip Grznár, jemuž se ale nepostaví slovenský zápasník a trenér Martin Sedlák známý jako Pagy, který na poslední chvíli odstoupil a Grznárem se nakonec utká Filip Roubíček. 

Fanoušci ženských zápasů si tentokrát přijdou na své! Ve dvou soubojích se jim představí hned 6 bojovnic! Na galavečeru EPISODE IV uvidíte také zcela první zápas dvě na dvě! Dvojici z Prahy tvoří influencerka, zpěvačka a herečka Kristal Shine a modelka Denisa Ryndová. Soupeřkami jim budou půvabné bojovnice ze Slovenska známé z platformy Onlyfans Inked Dory a Karina Pedro.
Napravit si reputaci přichází také samozvaný strážce pořádku Jaroslav Kotlár alias Kotlár Security! V cestě mu bude stát youtuber a tiktoker Tomáš Abé Charvát. Tento souboj se navíc uskuteční podle speciálních pravidel v kleci 3×3 metry. Něco podobného už jsme mohli vidět u kolegů v polské organizaci FAME, kde si takový souboj střihl bývalý zápasník UFC Norman Parke. Vyrovná si Kotlár Security scóre #vestylu? Kurzy mluví jasně v jeho prospěch a je nevětším favoritem na kartě. 

Na galavečeru se představí také bývalá zápasnice OKTAGONu Michaela Dostálová, ta bude čelit doslova obrovské výzvě v podobě kulturistky Anety Adamusové. Pro ní to bude vůbec první zápas v MMA. Naopak Dostálová absolvovala už tři profesionální zápasy a připsala si dvě vítězství na submise a jednu porážku TKO s Luciou Szabovou. Dostálová vlastní černý pásek v BJJ a je tedy jasné, jakým směrem se bude souboj s nezkušenou, ale za to mnohem větší kulturistkou Adamusovou, ubírat. 
Clash of the Stars IV: Startovka

Novák vs Chlup

Grznár vs Roubíček

Charvát vs Kotlár

Inked Dory &  Karina Pedro vs Kristal Shine & Denisa Ryndová

Nathan vs Freescoot

Veselý vs Fayne

MaxGreen vs Kaluba vs Kluk s kamením

Dostálová vs Adamusová

Ziamw vs Halien

Karbaš vs Víšek

Olejník vs Král Berouna

Buki vs Psycho Michal


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *