Kontroverzní Ali Abdelaziz vyhrožuje manažerovi ublížením na zdraví?

Fernand Lopez Ali Abdelaziz

Manažer Ali Abdelaziz je hodně kontroverzní postavou MMA světa, ale nikdo mu nemůže upřít, že má moc a že nejspíš dokáže hodně zajímavě tahat za nitky. Mezi jeho klienty totiž patří Makhachev, Gaethje, Cejudo, Harrison a další a další přední jména světa bojových sportů. Bývalý trenér a manažer šampiona Francise Ngannou Fernand Lopez však prozradil, že Ali umí “hrát” hodně špinavou hru a že nemá daleko ani k vyhrožování.

Elitní Roberto Soldič velebí hvězdu organizace OKTAGON MMA

“Ano,” odpověděl Lopez na otázku, zda má pocit, že ho Ali Abdelaziz ohrožuje na životě. “Nechcete mít paranoiu, ale chcete být opatrní. Udělal jsem vše pro to, abych zabránil tomu, že můj život bude jakkoliv v nebezpečí. Mluvil jsem s lidmi, kteří mi mohou pomoct a kteří mi dokáží zajistit ochranu. Chtěl jsem se totiž ujistit, že budu v bezpečí a že mohu dát polici svou výpověď, aby státní orgány pro případ nouze věděly, co se děje a aby pochopily, jaká je aktuálně situace, se kterou se musí pracovat. Když vám někdo řekne, že utratí všechny své dolary, aby se vám pokusil ublížit, tak si myslím, že je to naprosto jasné. V tomhle nemůžete být jasnější”

Lopez tedy vyhrožování řeší veřejnou cestou, čímž si chce zajistit, že se mu nic nestane. Na Abdelazize to nicméně nevrhá vůbec dobré světlo, ale je otázkou, jak vážně svůj vzkaz Ali myslel. Dobře totiž víme, že Abdelaziz rád mluví, ale když doje na lámání chleba, tak je jako beránek. To by potvrdil i Jiří Procházka, jehož schopnosti Ali zpochybňoval, ale když se pak potkali naživo, tak mlčel a radši si šampiona nevšímal.
 

S Abdelazizem má vlastní zkušenosti i šampion Jiří Procházka

“Zrovna jsem se znovu díval na poslední titulový duel v rámci polo-těžké váhy a věřím, že Kamaru Usman by si poradil s Jiřím, Jankem i Gloverem. Rozhodně to nemyslím nijak špatně, ale je to prostě realita,” nechal se Ali Abdelaziz slyšet po titulovém souboji Teixeira vs Procházka.

Jak pak tedy probíhalo setkání s Jiřím Procházkou? “Vedle mě seděl Ali Abdelaziz, ten manažer. On říkal o Usmanovi, že je dobrý a že si může vzít pásy v jakýchkoliv váhovkách, což si úplně nemyslím, že by to bylo až tak jednoduché. Oba dva Usman i Abdelaziz, Ngannou tam také seděl, tak nikdo nic neřekl, že by se o něčem zmínili. Byla jen dobrá nálada, samé ´Hey Champ´. Tohle mě trochu dostává, protože hlavní, co je, že muž si má stát za svým slovem a když má nějaký problém a nebo chce něco říct, tak to má říct tomu člověku, když se setkáte. Nic neřekli. Neřekli ani slovo, nic. Usman všechno v pořádku a usměvavý. To stejné Blachowicz i Glover. Takže tak. To jsou takové hry na oko a na média a pak je to občas jiné. Když jsem gangster, tak mám být gangster pořád, ne?” rozpovídal se Jiří Procházka v Podcastu bez názvu.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *