Konkurenční boj se rozjel naplno?! Organizace se začínají překrývat

OKTAGON RFA Marhanský

Ti, kteří už domácí scénu nějakou dobu sledují, si jistě pamatují konkurenční boj mezi organizacemi XFN a OKTAGON MMA. XFN, v jehož čele se pohyboval Petr Kareš, poměrně agresivně přetahovalo zápasníky a prý docházelo k překrývání termínů. Paradoxně však i díky podobnému boji dokázal OKTAGON vystavět pevné základy, ze kterých nyní může profitovat. Pomalu to však začíná vypadat tak, že se bude bojovat znovu. Alespoň tomu nasvědčují dva termíny, na které se plánují hned 4 OKTAGON A RFA akce.

Vémola prozradil, kolik má na účtu a kdy naposledy brečel

Prvním překryvem by měl být konec července, kdy OKTAGON tradičně pořádá turnaj na Štvanici. Ten se minulý rok odehrál 24.7. a letos to vypadá na datum 23.7., ale zatím to nebylo oficiálně potvrzeno. Na stejný termín pak chystá turnaj i RFA, které svou akci směřuje do Ostravy.

Druhý překryv se pak objevil dnes a dokonce se kryje i město, kde by se měly akce odehrát. RFA totiž na 17.9. plánuje turnaj v Brně, ale stejné místo i datum si pro svůj turnaj OKTAGON 35 vybral i OKTAGON.

Zatím není jasné, jak dlouho dopředu si jaká organizace termíny a místa zarezervovala, ale to se jistě brzy dozvíme. Boris Marhanský se zatím pro Sport.cz vyjádřil k termínu 23.7., “Neviděl jsem, že by to měli někde ohlášené. Nevím, jestli si to dali na stejný termín. My jsme minulý rok ohlašovali všechny naše turnaje a jejich termíny, aby si to ostatní organizace uměly podle toho naplánovat. Když například já vidím, že někdo má v plánu nějaký turnaj, tak to automaticky dám na jiný termín, nechceme si dělat problémy. Jestli si to ale OKTAGON dal na stejný turnaj, tak bohužel, budeme mít oba ten stejný termín. My se budeme snažit, abychom měli skvělou kartu a diváci si vybrali právě nás.”

Je pravda, že Štvanice zatím nebyla oficiálně potvrzena, ale na druhou stranu je poslední roky zvykem, že se koná právě na konci července. Uvidíme tedy, jak se bude situace dále vyvíjet. Minimálně zářijové Brno totiž vypadá na jasný a tvrdý střet..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *