Konflikt eskaloval? V domě Jorgeho Masvidala se bohužel střílelo

Masvidal

Dnes ráno se na zahraničních serverech objevily titulky jak z nějakého gangsterského filmu. „V době Jorgeho Masvidala se střílelo,“ běží sociálními sítěmi a internetem znepokojivá informace. jak to tedy celé bylo  a byl součástí konfliktu i držitel BMF titulu?

Chandler má bohužel špatné zprávy ohledně souboje s Conorem McGregorem

Policie v Miami-Dade ve čtvrtek zasahovala u střelby, která se odehrála v domě, jehož majitelem je teď už bývalý UFC bojovník Jorge Masvidal. Policie pro MMA Fighting potvrdila, že policisté dorazili do bloku 5800 SW 118 Avenue krátce před třetí hodinou odpoledne místního času kvůli postřelené osobě. Policie po příjezdu zjistila, že na místě je hasičská záchranná služba Miami-Dade, která ošetřuje muže, jenž byl postřelen do horních končetin.

„Podle oběti došlo k hádce, která se vyhrotila, když dotyčný tasil střelnou zbraň a začal střílet,“ uvedl detektiv Chris Thomas v prohlášení zaslaném serveru MMA Fighting. „Dospělá mužská oběť byla ve stabilizovaném stavu převezena do nemocnice. Všichni obyvatelé rezidence opustili dům, kde jednotky subjekt bez incidentu zadržely. Vztah mezi všemi stranami na místě činu nebyl potvrzen, nicméně všechny strany se navzájem znají. Uvedeným majitelem rezidence je Jorge Masvidal mladší. Ten nebyl incidentu přítomen a nijak se na něm nepodílel.“

Naštěstí tedy šlo jen o dům, který Jorge Masvidal vlastní, ale nebydlí v něm. UFC veterán tak nebyl v ohrožení, ale samozřejmě bude muset celý problém rovněž řešit.

  

Masvidal po posledním souboji ukončil kariéru

„Pořád to všechno tak nějak zpracovávám a vyrovnávám se s tím. Pořád totiž tenhle sport miluju. Proto je tak těžké s ním skončit. Bohužel už však nejsem na takové úrovni, abych zápasil s těmi nejlepšími z nejlepších. Už na to prostě nemám. Proč bych to měl tedy tlačit na sílu? Je mi jasné, že je v divizi celá řada borců, které bych ještě dokázal porazit a pořádně vyškolit, ale já jsem po téhle cestě nešel jen s tím, že chci vydělat peníze. Pokud bych pokračoval, tak by to bylo jen kvůli penězům, což nechci. Od začátku jsem chtěl být ten nejlepší na světě. To byl jasný cíl, kterého jsem se celé ty roky snažil dosáhnout. Bohužel už však nejsem na vrcholu. Ujel mi vlak, takže bylo na čase to ukončit,“ rozpovídal se Jorge Masvidal upřímně v rozhovoru s Arielem Helwanim.

Jorge sice nasbíral 4 prohry v řadě, ale už jen díky svému jménu by v UFC jistě získal celou řadu dalších zápasů, skrze které by si mohl dál zajímavě vydělávat. Musel by však bojovat s horšími soupeři, což evidentně nechtěl.

Masvidal je válečník, který bojovým sportům doslova zasvětil celý svůj život. Začínal v soubojích na ulici a nakonec se vypracoval na jednu z největších hvězd MMA světa. Se zápasením nyní sice končí, ale svět bojových sportů samozřejmě neopouští, protože bude určitě dál trénovat a věnovat se své Gamebred organizaci, která nedávno nabídla hodně zajímavý turnaj, který byl plný UFC veteránů.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *