Konečný pro “debily” vysvětluje, proč jeho 1 vs 3 exhibice nevadí

Lukáš Konečný Végh Kincl Fight Night Challenge
Včera večer bylo oznámeno, že nás čeká jedna hodně netradiční exhibice. Známý boxer Lukáš Konečný se totiž v ringu potká hned se třemi soupeři. Jde o zpěváka Žampu, fotbalistu Švancaru a podnikatele Karidise. Byl to přitom právě Lukáš Konečný, kdo na konci minulého roku obsáhle kritizoval turnaj Fight Night Challenge, na kterém se spolu v ringu potkali známé tváře, ale i převážně MMA bojovníci. Hlavním zápasem byl tehdy souboj Végh vs Kincl, který se domlouval na poslední chvíli. Mnozí fanoušci tak Konečného označili za pokrytce, ale sám boxer vysvětluje, v čem spatřuje hlavní rozdíl mezi zmíněnou akcí a jeho projektem.
Šampion Teixeira hodnotí Procházku a prozrazuje taktiku

“Pro debily (jinak to totiž napsat nejde) posílám vysvětlení . Tak jen abych osvětlil tuto exhibici, než se strhne hon na čarodějnice. Před nedávnem jsem zkritizoval akci FNC. Do kritiky akce, co byla před týdnem, jsem se nepouštěl, protože to nebyl box a ani jsem ji neviděl. A teď bych rád vysvětlil postoj, proč já můžu dělat exhibice a u ostatních mi to vadí! Pár důvodů:

1. Všichni aktéři – já, Petr Švancara, Honza Žampa z Eddie Stoilow a Petros Karidis to dělají zadarmo. Jediný benefit je, že nebudou platit vstupné.

2. Promotér akce na tom nic nevydělá, protože se neprodává PPV přenos a v živém přenosu na ČT Sport tato exhibice nebude! Tam budou titulové souboje v profi boxu!

3. Exhibice bude charitativní a výtěžek (desítky tisíc) půjde na dobrou věc a zůstane to v Brně.
4. Akce samotná je opravdu o boxu jako sportu. Budou na ní 4 amatérské zápasy juniorů a 13 duelů profíků, včetně dvou desetikolových soubojů o titul. Celkově je na akci plánováno cca 90 soutěžních kol a k tomu tedy 3 exhibiční kola.

5. Koho ta šaškárna nezajímá, může jít na těch 12 min i s pauzami na bar či toaletu.

6. Vyprodáno bude i bez exhibice.

7. Minimálně jeden z mých soupeřů je mnohonásobně lepším boxerem, než polovina účastníků FNC.

Prosím berte tuhle exhibici jen jako zpestření velké a snad i povedené boxerské akce! Neúplnou startovku najdete https://boxrec.com/en/event/846217,” vysvětlil Lukáš Konečný na FB profilu Profiboxing v reakci na komentář od Pavla Trbuška.

Úvodní foto via Seznam Zprávy / Fight Night Challenge


1 komentář na “Konečný pro “debily” vysvětluje, proč jeho 1 vs 3 exhibice nevadí”

  1. Pingback: BREAKDOWN 36 – UFC / ACA / Procházka / Clash of the Stars / News

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *