Konečně je to tady! Jake Paul má potvrzený zápas s boxerem

Jake Paul Tommy Fury

Poté, co se mu minulý rok podařilo porazit UFC veterána Bena Askrena a bývalého UFC šampiona Tyrona Woodleyho, se měl Jake Paul konečně utkat se skutečným boxerem v podobě Tommyho Furyho. Na souboj však nakonec kvůli zranění nedošlo, takže si dal Paul odvetu se zmíněným Woodleym, kterého tvrdě ukončil via KO. Nyní se o souboji Paul vs Fury začalo mluvit znovu a provázely ho zajímavé okolnosti.

Šampion Jiří Procházka nabízí stručný názor na Clash of the Stars

“Tommy, minulý rok jsi odstoupil ze zápasu. Nyní jsi sice se soubojem souhlasil, ale slyšel jsem, že se tě tvůj táta snaží přemluvit, abys do toho nešel. Však jsme ti dali doslova všechno, co jsi chtěl. Dostaneš 2 miliony dolarů, testování a dokonce i tampony. Máš 24 hodin na to, abys tohle všechno vyjasnil, jinak už ti takovou šanci prostě nikdy nedám,” poslal Jake Paul jasné ultimátum.

O Paulovi v poslední době nebylo moc slyšet, ale to neznamená, že je s ním konec. Poté, co stihl za rok 3 zápasy, si dal evidentně menší pauzu, na kterou by už rád navázal dalším zápasem.
 

“Na co, že se to Fury vymlouvá?” pokračoval Paul. “Stěžuje si na to, že tady s ním při souboji nemůže být táta. Však jeho táta dostal zákaz vstupu do USA na 15 let. To není žádná novinka. Je to kriminálník a prostě do USA nesmí. Však když jsi zápasil s Taylorem v Clevelandu, tak s tebou nebyl Tyson Fury a ani táta. Najednou je to problém? To přeci sakra nedává smysl. Prostě se bojíš. Mluvíš o sobě jako o profesionálním boxerovi, ale pak se bojíš souboje se mnou? Však už jsi toho tolik nakecal.”

“Vidíme se 6.8., kamaráde,” reagoval stručně Fury, čímž potvrdil, že nás na začátku srpna skutečně čeká duel Paul vs Fury. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *