Konec! Viktor Pešta uzavřel kapitolu jménem Karlos Vémola?

Viktor Pešta Karlos Vémola
Od chvíle, kdy se Viktor Pešta vrátil na domácí scénu a domluvil se na spolupráci s organizací OKTAGON MMA, se samozřejmě začalo spekulovat o velkolepém souboji UFC veteránů Pešta vs Vémola. Ten Terminátor podmínil hned několika požadavky, které se Pešta snažil postupně plnit. Přesunul se totiž do polo-těžké váhy, kde se díky výhře nad Puetzem stal i šampionem. Na souboj však ani tak nedošlo a vypadá to tak, že v blízké budoucnosti ani nedojde. Vémola má nicméně za to, že se souboji rozhodně nevyhýbal.
Strom mezi nohama?! Kareš a Cverna se do sebe pustili

“To se asi nestane,” reagoval Viktor Pešta v rámci svého streamu s fanoušky na dotaz, kdy dopadne souboj s Vémolou. “Já jsem ten zápas chtěl a chtěl jsem ho celou dobu, co jsem byl v OKTAGONu, ale viděl to každý, že jakmile jsem přešel do polo-těžké váhy, tak on shodil do střední. Teď jsem odešel a on se vrací do polo-těžké. Ten zápas by se stejně nikdy nestal. To mi jen potvrdilo, že je zbytečné ho nějak nahánět. On by do toho zápasu nikdy nešel. Nemá cenu čekat a nějak brzdit kariéru a spoléhat na to, že ho do toho někdo dokope. Karlos mě v tuto chvíli vůbec nezajímá”

Viktor už tedy evidentně tuto kapitolu nadobro uzavřel, což je škoda, protože vzájemné měření sil slibovalo skvělou podívanou, ale bohužel jej asi v horizontu nejbližších let neuvidíme.

“Nikdy neříkej definitivně,” reagoval Ondřej Novotný ve svém vysílání MMA Letem Světem na dotaz, zda jsme přišli o souboj Vémola vs Pešta. “Ale v tuto chvíli bezpochyby, ale to už nějakou dobu víme.”
  

Pešta x OKTAGON

“Nevím,” reagoval Viktor Pešta v rámci streamu s fanoušky na dotaz, zda ještě bude zápasit v OKTAGONu. “Někdy v budoucnu třeba možná, ale teď jsem zkrátka v PFL, kde mám exkluzivní smlouvu, která mi neumožňuje zápasit jinde. V nejbližší a nebo dohledné době určitě ne… Momentálně samozřejmě nemyslím na to, že bych prohrál a byl vyhozený. Aktuálně jsem nastavený tak, že jsem součást turnaje, který chci vyhrát a co bude potom se uvidí.”

“Nijak jsme se v poslední době nebavili. Nicméně to, že jsem přešel jinam vzali celkem profesionálně. Popřáli mi hodně štěstí. Myslím si, že tam není žádná zlá krev. Alespoň doufám,” doplnil pak Pešta, jaký má vztah s majiteli OKTAGONu Novotným a Nerudou.
 

Vémola vysvětloval, že se souboji s Peštou nevyhýbá

“V momentě, kdy byl Pešta šampionem, já jsem měl urvanou ruku. Nemohl jsem zápasit. Já poslední dva nebo tři roky nemluvím o ničem jiném, než o tom, že chci dva tituly. V 93 a 84. Říkal jsem to už minulý rok i ten předtím. Pořád o tom mluvím. Co jsem měl dělat? Já jsem měl urvanou ruku. Teď, když se vracím po takové krizi psychické i zdravotní, tak musím jít s Marpem 84, což je pro mě problém, protože shazuji ze 111 Kg. Je to pro mě velký problém. Já jsem říkal Ondrovi, že se zabiju, že se odvařím, jestli znovu půjdu 84. Pokud je tady možnost, dej mi 93 a já potom půjdu 84 s Kinclem.

To, že tam nyní Pešta není, to není můj problém. Kdyby tam byl Pešta, tak půjdu s Peštou, protože já jsem slíbil své ženě, že než se ožením, že ze mě bude šampion. Já se v létě budu ženit a já to chci dodržet. Chci být šampion. Všichni mluví o tom, že se vyhýbám Peštovi. Já jsem neodešel. Pešta nemusel odcházet. On měl nabídku od OKTAGONu, ale šel někam jinam. To nebylo tak, že by ho OKTAGON vyhodil. Pešta odešel. Tak co mám jako dělat? Mám odejít z OKTAGONu a jít za ním? Proč tedy lidi říkají, že se mu vyhýbám? On odešel,” vysvětlil Vémola před časem pro Startitup.
 

Fight card PFL 1:

Clay Collars vs. Jeremy Stephens

Raush Manfio vs. Don Madge

Antonio Carlos Jr. vs. Delan Monte

Olivier Aubin-Mercier vs. Natan Schulte

Emiliano Sordi vs. Cory Hendricks

Alexander Martinez vs. Stevie Ray

Marthin Hamlet vs. Teodoras Aukstuolis

Omari Akhmedov vs. Viktor Pesta

Robert Wilkinson vs. Bruce Souto

Clinton Williams vs. Simon Powell


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *