Konec? Turnaj OKTAGON 41 v Liberci bohužel hlásí ztrátu

OKTAGON

Přesně za 14 dní nás čeká další turnaj, kterým bude akce OKTAGON 41, skrze kterou organizace vůbec poprvé ve své historii míří do Liberce. O hlavní zápas se postará bitva šampionů Magard vs Lopez, ale hodně pozornosti přitahuje i souboj Vémola vs Matavao. Startovka však nabízí celou řadu zajímavých jmen a atraktivních duel. O jeden souboj jsme však bohužel přišli.

Lev Vémola ruší Matavaa, Kincla i Végha! Důvod vás překvapí, ale dá se pochopit

„‘JayJay’ Gottvald odstupuje ze zápasu v Liberci a ukončuje svoji bohatou zápasovou kariéru z osobních a rodinných důvodů a pro ztrátu sportovní motivace. Díky za skvělé zápasy a hodně štěstí v budoucích životních krocích,“ informovala totiž organizace OKTAGON MMA na svém FB profilu.

Samozřejmě je dnes 1.4., takže se nabízí, že jde o další Apríl, ale ten už organizace vyčerpala hned ráno, takže se s největší pravděpodobností bohužel jedná o skutečnou zprávu.

Jay Jay měl změřit síly s Montagnacem, který má za sebou působivou výhru nad Škvorem. Zatím není jasné, zda se najde náhrada a nebo jestli nakonec přijdeme o oba borce.

Scéna však každopádně bohužel přichází o srdnatého a nebojácného borce, který v minulosti dokonce získal titul německé organizace GMC, o který ho pak připravil Stephan Puetz. Jay Jay se jednu dobu dral k titulu a v souboji s Frankensteinem Silvou nebyl vůbec daleko od výhry. Nakonec však tvrdě padl a navíc se zranil, což si vyžádalo dlouhou pauzu. Gottvald se pak vrátil minulý rok po třech letech a hned z pozice outsidera urval důležitou výhru nad Francou. Nyní kývl na další velkou výzvu v podobě Montagnaca, ale s nebezpečným borcem se nakonec neutká.

Zajímavostí je, že Jay Jay je jedním z několika bojovníků, kteří nastupovali s logem Shorties na trenýrkách. Srdnatému borci každopádně přejeme v dalším životě hlavně hodně štěstí a zdraví, které je koneckonců nejdůležitější!
15.4. Liberec – OKTAGON 41: Prozatímní Startovka

Magard vs Lopez

Vémola vs Matavao

Mikulášek vs ?

Palasz vs Todev

Škvor vs Vinni 

Hosseinpour vs Malach 

Fošum vs Hajdarpašič 

Gabal vs Nafuka

29.4. Bratislava – OKTAGON 42: Prozatímní Startovka

Sanikidze vs Keita 

Čepo vs ?

Mazuch vs ?

Paulus vs Samsonidze

Kohout vs Ryšavý

Magnor vs Kotalík 2

Kimball vs Wolf

Stuart vs Winter

Bahník vs Rock 

Holota vs Etebar


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *