Konec příběhu? Novotný reaguje na bitvu Kincl vs Vémola 2 a apeluje na fanoušky

Je zá námi turnaj OKTAGON 43, na které jsme se dočkali vytoužené odvety mezi Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou. Šampion střední váhy Patrik Kincl v zápase skvěle eliminoval styl svého soupeře a sám si efektivními údery zajistil vítězství na body. Vémola ihned po zápase zmizel do útrob pražské O2 arény, zatímco Kincl v dobré náladě slavil. K tomuto souboji se nyní na sociálních sítích vyjádřil promotér a spolumajitel organizace OKTAGON Ondřej Novotný.

Kincl prozradil, co po zápase v kleci řešil s Vémolovým trenérem! Co řekl Terminátorovi?

Kincl vs. Vemola – konec příběhu?

Skončilo to? Je hotovo? Bude 3. zápas? Dokáže se Karlos vrátit? Je to otázka peněz, zájmu… Je to ještě téma? Na nic z toho teď nemám odpověď.

Co bych, ale chtěl říct a vzkázat je tohle… Byl to výjimečný večer, týden, rok a vlastně i 5 let. Byl to příběh, který Vás bavil a udělal pro tenhle sport a všechny okolo MMA strašně moc.

Chci poděkovat oběma klukům a také jejich rodinám, že do toho dali naprosto vše, co měli. A právě proto, že to bylo opravdové, tak to mělo takové grády. Jejich zápasy a kariéry utvářejí to, co jsme společně včera mohli v O2 Aréně zažít! Díky tomu jací oba jsou v dobrém i zlém, to byl nejdiskutovanější zápas historie.

Jak řekl Patrik na tiskovce. Nakonec to je a pořád by měl být hlavně sport. Patrik je vítěz a Karlos poražený. Patrik si může užívat a Karlos musí trpět. Po zápase, stejně jako s Attilou, zmizel a nedokázal mluvit, ale chtěl stejně jako tehdy přijít na tiskovku jakmile se dá dohromady. Místo toho jej odvezli do nemocnice. Ti dva mohou zůstat v osobní rovině. Řekli si toho tolik, že to možná ani jinak nejde.
My ostatní bychom, ale měli slavit či smutnit s nimi na úrovni. Klidně Karlosovi nadávejte a pište i nenávistné vzkazy. Jsme ve hře, ve které jsme si na to všichni zvykli a víme, že je to už smutná součást hry, které se nevyhneme. Ale prosím vynechme rodiny. Tam je tlustá čára, která může udělat z toho velkého zážitku, který si chceme odnést, velké zklamání. Speciálně Karlosův osobní život je víceméně veřejný. Ano vybral si to a jde s kůží na trh se vším dobrým i zlým, co to přináší. Ale myslím, že vše by mělo mít meze a když jsem viděl některé reakce a osobní útoky na jeho ženu a tím pádem rodinu, tak to už je právě za tou čárou.

Tohle nikomu do života přinášet nechceme. Zkuste si představit sebe v té situaci a možná vám to pomůže něco takového neudělat. Radši pochvalte Patrika a přiložte polínko na jeho vítěznou fatru. Děkuji všem, co si to přečetli a děkujeme vše co dělají z OKTAGON MMA jednu z nejlepších show, co znám. Sláva vítězům, čest poraženým a děkujeme za fantastický večer, napsal Ondřej Novotný na svém Instagramu.

Úvodní foto: Blackartcz

 


1 komentář na “Konec příběhu? Novotný reaguje na bitvu Kincl vs Vémola 2 a apeluje na fanoušky”

  1. Pingback: BREAKDOWN 102 – OKTAGON Kincl vs Vémola, UFC, Novinky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *