Konec kariéry ala McGregor? OKTAGON šampion dál naléhá

OKTAGON

Hodně dlouho nebylo jasno, zda letos vůbec uvidíme tradiční OKTAGON turnaj na Štvanici. Jednání totiž byla evidentně náročnější, než tomu bylo v minulosti, ale těsně před turnajem OKTAON 43 jsme se dozvěděli, že OKTAGON na oblíbené kurty znovu zamíří. A nakonec dokonce dvakrát po sobě. Fanoušci totiž vzali lístky doslova útokem, takže se vedení rozhodlo, že přidá ještě páteční akci. Na konci července nás tak čeká sakra výživné menu, na kterém se samozřejmě bude chtít představit celá řada bojovníků, protože zápasy pod otevřeným nebem mají zkrátka unikátní atmosféru. Hodně hladový je i jeden ze šampionů, který dokonce ala McGregor pohrozil koncem kariéry.

Patrik Kincl reaguje na vlnu vtípků a ostré kritiky, která se valí na Karlose Vémolu

„Šampion je hladový,“ vzkázal právě v návaznosti na oznámení turnaje na Štvanici šampion Jonas Magard. Ten si dokonce na IG story postěžoval, že se mu nelíbí, že musí o další souboj prosit. Samozřejmě tradičně označil i vedení organizace a OKTAGON profily, aby tím zdůraznil, jak moc o další zápas stojí.

„Dnes začíná další přípravný kemp. Nemám sice naplánovaný další zápas, ale chci být připravený,“ potvrdil pak Magard na začátku tohoto týdne, že naskakuje do další přípravy.

„Není nikdo, s kým bych mohl zápasit. Možná prostě budu muset ukončit kariéru,“ vtipkoval pak včera Magard na svém IG story. „Dělám si srandu, rozhodně se nikam nechystám,“ pokračoval pak Jonas, který tak potvrdil svou roli OKTAGON McGregora.
Ir také hned několikrát vyhrožoval koncem kariéry a nebo konec kariéry skutečně oznámil, aby pak v řádu týdnů, dnů a někdy i hodin svá slova zase odvolal. Je však evidentní, že má Jonas o zápas velký zájem. Tím, že na konci července uvidíme hned dva turnaje, je velká šance, že se na jednom z nich opravdu objeví. Další akce nás pak totiž čeká „až“ v září.

Jonase jsme naposledy viděli v Liberci, kde si jasně poradil se šikovným Lopezem. Následně si řekl o KSW veterána Račiće, který to však má z posledních 4 zápasů 1:3. Samozřejmě je však třeba zdůraznit, že prohry posbíral v KSW, kde je velká konkurence. Uvidíme tedy, jak se situace vyvine, protože moc možností se vlastně nenabízí. Lopez prohrál, Macek odešel do KSW, Lima je prý zraněný a druhý v žebříčku Scheck si titulovou šanci bude muset teprve vybojovat.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *