Konec? Jarda Kotlár dává v souvislosti se soubojem s Datlem v sázku celou kariéru

Kotlár

Už tuto sobotu nás čeká turnaj Clash of the Stars 6, který se znovu koná v krásném prostoru O2 Universum. O hlavní zápas se postará titulový duel Grznár vs Luktuma, ale do akce jdou i Benda, Dostálová, Kudlanka, Žralok, Rendys a nebo Jarda Kotlár, který si to dá bez rukavic s rivalem Datlem. V souboji navíc nepůjde jen o výhru, ale o celou kariéru.


 

Peníze, šéfové a emoce? Novotný popisuje jednání s Kinclem a balík, který požadoval

„Pokud prohraju, tak končím s MMA. To myslím vážně. Pokud by mě takový člověk, jako je Datel, zbil, tak už bych nechtěl dál pokračovat, když by mě takový šašek, jako je on, porazil. Vyčítal bych si to celý život.

Zkrátka jsem do toho vložil celou svojí kariéru nebo tedy to, co jsem teď začal dělat a co mě baví. Mám to rád a chci v tom pokračovat, ale pokud prohraju, tak končím. Pokud ne, tak budu drtit beton,“ nechal se slyšet Jarda Kotlár, že pokud by s Datelm prohrál, tak ukončí kariéru a už ho tak v organizaci Clash of the Stars neuvidíme Ve hře je tedy opravdu hodně, protože se Jarda v tréninku evidentně našel.

   

Souboj Kotlár vs Datel proběhne podle MMA pravidel bez rukavic, s čímž má známý ochrankář bohaté zkušenosti, „Mám za sebou opravdu více než 100 bitek na ulici. Co se týče holých kloubů, tak mi na ulici nastoupili dva lidi, kteří byli o 8 let starší než já. Bylo z toho však 8 zlomených kostí na držce. Na dvě rány. Když se dobře trefím, tak Datlovi udělám to samé.“

Mezi oběma borci jo hodně velká zlá krev, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. Jarda dokonce nedorazil ani na poslední tiskovou konferenci, protože nechtěl, aby na něj Datel tahal další špínu, jako tomu bylo v B4THECLASH, kde Datel volal Kotlárově kamarádce Chloe, která mluvila o tom, že Jarda před tiskovou konferencí užíval drogy.

Kotlár tehdy z rozhovoru odešel a s rivalem se tak uvidí až na váze a poté v sobotu v kleci, kde můžeme čekat hodně divokou podívanou. 

    

Clash of the Stars 6: Startovka

Luktuma vs Grznár

Dostálová vs Zajícová

Kotlár vs Datel

Icko vs Lboy

Rendys vs Žralok

Benda vs Tišer / Maďar / Plzňako

Zmijozel vs MaxGren

Snejks vs Sajmonos

Huhu vs Kobra

Satnady vs Playstation Princess

Bergino vs Riad

Král Pablo vs Patrik Corleone

Volák vs Podhorný


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *