Komu věří fanoušci v duelu Vémola vs Marpo?

OKTAGON

Už v sobotu 21.5 přijde na řadu dlouho očekávaný turnaj OKTAGON UNDERGROUND, kde se v hlavním boxerském zápase utkají MMA zápasník Karlos Vémola a rapper Otakar Petřina alias Marpo. V hlavním před-zápase pak uvidíme Miloše “Melouna” Petráška se Samuelem “Pirátem” Krištofičem. Prelims zápasy můžete sledovat na TV Tipsport. Celý galavečer pak na OKTAGON.tv. Jak moc věří sázející fanoušci borcům v hlavních zápasech?

36 hodin pekla?! Vémola prozradil, kolik mu zbývá shodit

Pro představu nám poslouží údaje společnosti Tipsport, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 500 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Tipsport, OKTAGON

Podle aktuálních dat bylo na duel Karlos Vémola vs Marpo vsazeno přes 5 milionů korun s tím, že 66%, tedy 3,53 milionu bylo vsazeno právě na vítězství MMA zápasníka Karlose Vémoly. Na něj je aktuální kurz 1,60. Zatímco na rappera Marpa je kurz 2,19 a vsazeno bylo 1,83 milionu což je zbývajících 34%. Padne v souboji, který je vypsán na 6 kol po 3 minutách KO v kurzu 2,52? Vsadíte si také?

Tipsport

Na duel Miloš Petrášek vs Samuel Krištofič bylo podle aktuálních dat vsazeno přes 2,5 milionu korun s tím, že hned 96%, tedy 2,42 milionu korun bylo vsazeno právě na vítězství českého zápasníka Miloše Petráška. Na něj je aktuální kurz 1,30. Zatímco na slovenského bojovníka Samuela Krištofiče je kurz 3,21 a vsazeno bylo pouze 93,631 Kč, což jsou zbývající 4%. Padne v souboji, který je vypsán na 4 kola po třech minutách KO v kurzu 2,52? Vsadíte si také?

OKTAGON UNDERGROUND Tipy:

Tipsport

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *