Komu věří fanoušci a sázkaři v hlavních bitvách turnaje OKTAGON 41?

Tipsport, Vémola

Už v sobotu 15.4. nás čeká další turnaj organizace OKTGON, která poprvé zavítá do Liberce. Hlavním zápasem je souboj šampionů bantamové váhy. Prozatímní šampion Gustavo Lopez vyzve právoplatného držitele titulu Jonase Magarda. V hlavním předzápase se vrací „Terminátor“ Karlos Vémola, který se utká s Alem Matavaem. Komu v těchto zápasech věří fanoušci a sázkaři? Celý turnaj můžete sledovat na TV Tipsport, kde bude k dispozici celá karta. Galavečer můžete také tipovat na stránkách MMA Shorties Fantasy League a zapojit se do soutěže o hodinky Bergsmith z limitované edice Davida Dvořáka. Nyní s kódem “mmashorties” sleva 10 procent na stránkách Bergsmith a v hodinářství Krumphanzal.

Tak to bohužel leccos vysvětluje! Proč Matavao znovu nesplnil váhu?

Pro představu nám poslouží údaje společnosti Tipsport, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Tipsport, OKTAGON

Ve pátek 14.4. dopoledne bylo na duel Magard vs Lopez vsazeno přes 1 milion Kč s tím, že 23 %, tedy 236,727 Kč bylo vsazeno na výhru šampiona Jonase Magarda. Na něj je aktuální kurz 2,41. Zatímco na Gustava Lopeze je kurz 1,50 a vsazeno na něj bylo už 779,538 Kč, což je zbývajících 77 %. Hodně fanoušků zkouší sázku, že zápas půjde do druhého kola kola v kurzu 1,20.
Tipsport, Vémola

 

Na hlavní předzápas mezi Vémolou a Matavaem bylo zatím vsazeno kolem půl milionu Kč s tím, že 53 %, tedy 263,543 Kč bylo vsazeno na výhru Karlose Vémoly. Na něj je aktuální kurz 1,02. Zatímco na Matavaa je kurz závratných 9,93, ale je vidět, že fanoušci za tento kurz zkouší jeho vítězství, protože aktuálně ne něj bylo vsazeno bylo 235,622 Kč, což je zbývajících 47 %. Fanoušci zde také zkouší sázku na vítězství Karlose v prvním kole v kurzu 1,31.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *