Komu fanoušci věří v titulové bitvě Vémola vs Ilič?

Karlos Vémola, Aleksandar Ilic

Už dnes v sobotu 23. července nás čeká další turnaj organizace OKTAGON na pražské Štvanici. Zde se dočkáme titulové bitvy v polotěžké váze mezi Karlosem Vémolou a Aleksandarem Iličem. V hlavním předzápase se představí bývalý šampion OKTAGONu v lehké váze Mateusz Legierski a proti němu Matouš Kohout. Komu v těchto duelech věří sázkaři a fanoušci? Celý turnaj UFC startuje od 19:10 a vy jej můžete sledovat na TV Tipsport.

Problém?! Makhmud Muradov se na turnaji UFC Paříž nepředstaví?

Pro představu nám poslouží údaje společnosti Tipsport, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

 

Vémola Tipsport

Dnes dopoledne bylo na duel Vémola vs Ilič vsazeno přes 2,7 milion Kč s tím, že 75 %, tedy 2,05 milionů Kč bylo vsazeno na výhru Karlose Vémoly. Na něj je aktuální kurz 1,15. Zatímco na Aleksandara Iliče je kurz 5.05 a vsazeno bylo 677,722 Kč, což je zbývajících 25 %. Na něj ještě před čtyřmi dny vsázelo pouhých 10% sázejících.

Hodně fanoušků zkouší vítězství Karlose Věmoly na submisi. Zde je aktuální kurzová nabídka na 1,60. Sázkaři také zkouší vítězství Iliče na KO/TKO, kde je momentálně kurz 7,00. K čemu se přikloníte vy? 

 

Tipsport

Na zápas Kohout vs Legierski bylo vsazeno přes 900,000 Kč s tím, že 52 %, tedy 474,227 bylo vsazeno na výhru Matouše Kohouta. Aktuální kurz na jeho vítězství je 1,85. Na bývalého šampiona lehké váhy Legierskiho je kurz stejný 1,85 a vsazeno na něj bylo jen o pár tisíc více 434,778 Kč, což je zbývajících 51 %. Ještě včera byl mírným favoritem, ale v den turnaje se role obracejí.

Zde hodně fanoušků zkouší hlavně doplňkové sázky. Například, že duel bude mít víc jak jedno kolo v kurzu 1,20, nebo že zápas skončí na KO/TKO v kurzu 2,20. K čemu se přikloníte vy? 

 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *