Komu fanoušci věří v titulové bitvě Pirát vs Kincl?

OKTAGON

Už tento víkend nás čeká další turnaj organizace OKTAGON. Zde se dočkáme titulové bitvy mezi prozatímním šampionem střední váhy Samuelem “Pirátem” Krištofičem a Patrikem Kinclem, který se po třech zápasech v KSW vrací zpět do České republiky. Komu v tomto duelu věří sázkaři a fanoušci?

“Nesnáším vás!” naříká Jon Jones před policií a mlátí hlavou o kapotu

Pro představu nám poslouží údaje společnosti Tipsport, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

 

Tipsport, OKTAGON

Tři dny před zápasem bylo na duel Pirát vs Kincl vsazeno přes 1,8 milion Kč s tím, že 77 %, tedy 1,390 000 Kč bylo vsazeno na výhru Patrika Kincla. Na něj je aktuální kurz 1,20, zatímco na prozatímního šampiona Piráta je kurz 4.04 a vsazeno bylo 412 592 Kč, což je zbývajících 23 %.

Hodně fanoušků zkouší vítězství Patrika Kincla na submisi. Zde kurzová nabídka začínala na kurzu 6,50, ale nyní už spadl na 5,00. Samostatné vítězství Piráta Krištofiče je momentálně v kurzu 4,04. K čemu se přikloníte vy? 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *