Komplikace vyřešeny! Humburgera v RFA titulové bitvě nahrazuje neporažený zápasník

Společný galavečer „RFA vs. IAF: Special Title Night“ se blíží a vedle dobrých zpráv bohužel přicházejí i ty méně příjemné. Jednou z nich je vypadnutí šampiona RFA ve střední váze Dominika Humburgera, který řeší zdravotní problémy a do titulového souboje s Davidem Hoškem nenastoupí.


Kurzy na bitvu Procházka vs Pereira se překotně mění, ale fanoušci mají jasno

Dominik Humburger musí řešit zdravotní problémy a do své první obhajoby titulu šampiona střední váhy RFA nenastoupí. Organizace však nelenila a na poslední chvíli se jí pro Davida Hoška podařilo sehnat náhradního soupeře.  

„Ahoj lidi, 11.11. jsem měl mít svoji první obhajobu titulu šampiona organizace RFA. Bohužel, poprvé ve své profesionální kariéře se ruší zápas z mojí strany. Nastaly zdravotní komplikace, které mi neumožňují se do zápasu stoprocentně připravit. Myslím si, že ani David by nechtěl ten zápas, kdyby věděl, že nejsem stoprocentně připravený, protože oba chceme předvést dobrý, hezký a koukatelný zápas. Takže to bohužel musím zrušit,“ řekl Humburger ve videu na Instagramu RFA i IAF.
Zda se mu přání vyplní, je otázkou. Jeho plánovanému soupeři – taktéž bývalému špičkovému českému amatérskému boxerovi Davidu Hoškovi – totiž přilétla pro listopadový termín okamžitá nabídka. „Zdravím tě Davide, všiml jsem si, že se ti zranil soupeř, takže tě tímto vyzývám na zápas. Už jsem ve střední váze bojoval, naposledy v Poděbradech a vyhrál jsem ho v prvním kole, takže jsem tady. A přijmi to,“ zaznělo od 19leté komety IAF Viktora Červinského (3-0). 

Jeho plánem bylo dostat se k titulu IAF ve welteru, který drží Steven Krt. Ten ale 11. listopadu nastoupí proti legendě Petru „Monstru“ Knížeti, a tak ani říčanský mladík nechce zahálet. Zvláště, když od května zničil hned tři soupeře, které mu promotér IAF Petr Ondruš postavil do cesty. David Hošek výzvu přijal a fanoušci tak nepřijdou o třetí titulový duel. 

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený I Am Fighter (@iaf_iamfighter)

RFA x IAF – Fight Card:

Petr Kníže  vs.  Steven Krt

Alexandr Cverna  vs.  Yevhenii Orlov

David Hošek vs. Viktor Červinský

Tadeáš Růžička  vs.  Jakob Mikula

Adam Jakubík  vs.  Jan Králík

Adam Šindelář  vs.  Michal Duba

Kamila Šimková  vs.  Natalie Trikalová

Tobiáš Barták  vs.  Maxo Nagy

Adam Herajn vs. Martin Horínek

David Zoula vs. TBA

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *