Komplikace pro organizaci RFA! Bohužel přichází o titulový duel

Už 11.11. nás čeká další turnaj RFA, který se tentokrát koná ve spojení s organizací I Am Fighter. V pražské Unyp aréně měly být na programu hned tři titulové duely, ale bohužel o jeden z nich fanoušci přijdou. Který zápasník je kvůli zranění ze hry?


Peníze, šéfové a emoce? Novotný popisuje jednání s Kinclem a balík, který požadoval

Společný galavečer organizací Real Fight Arena a I Am Fighter bude postrádat jeden titulový duel. Dominik Humburger musí řešit zdravotní problémy a do své první obhajoby titulu šampiona střední váhy RFA nenastoupí. Zatím není jasné, jestli organizace bude pro jeho soupeře Davida Hoška hledat náhradu, nebo zápas přesune na pozdější termín. To ve svém vyjádření navrhl také zraněný Dominik Humburger. 

„Ahoj lidi, 11.11. jsem měl mít svoji první obhajobu titulu šampiona organizace RFA. Bohužel, poprvé ve své profesionální kariéře se ruší zápas z mojí strany. Nastaly zdravotní komplikace, které mi neumožňují se do zápasu stoprocentně připravit. Myslím si, že ani David by nechtěl ten zápas, kdyby věděl, že nejsem stoprocentně připravený, protože oba chceme předvést dobrý, hezký a koukatelný zápas. Takže to bohužel musím zrušit.“
„Žádal jsem RFA o nejbližší termín, kdy by se ten zápas mohl uskutečnit. Doufám, že by mohl ještě vyjít prosinec a doufám, že se brzo uvidíme a užijte si 11.11.. Já se přijedu podívat a podpořit kluky, vidíme se tam,“ řekl Humburger ve svém vyjádření na Instagramu. 

RFA x IAF – Fight Card:

Petr Kníže  vs.  Steven Krt

Alexandr Cverna  vs.  Yevhenii Orlov

Tadeáš Růžička  vs.  Jakob Mikula

Adam Jakubík  vs.  Jan Králík

Adam Šindelář  vs.  Michal Duba

Kamila Šimková  vs.  Natalie Trikalová

Tobiáš Barták  vs.  Maxo Nagy

Adam Herajn vs. Martin Horínek

David Zoula vs. TBA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *