Komplikace?! Jak to vypadá s letošním OKTAGON turnajem na Štvanici?

OKTAGON

Na konci července se na pražské Štvanici pravidelně koná OKTAGON turnaj, který má zažitý podtitul „nejhezčí turnaj roku“. Tenisová aréna v kombinaci s otevřeným nebem totiž nabízí unikátní atmosféru, kterou si fanoušci nadšeně pochvalují. Vedení se navíc vždy snaží akci nějak ozvláštnit, takže jsme minulý rok například mohli sledovat speciální Halftime show a nebo již tradiční ohňostroj. Letos jsme se však zatím potvrzení termínu nedočkali. Více se k celé věci rozpovídal promotér Ondřej Novotný, který naznačil, že se přeci jen objevily komplikace.

Nežádoucí osoba Boráros? Jaký zisk údajně vygenerovaly podezřelé sázky?

„Kdy bude Štvanice?“ reagoval Ondřej Novotný ve svém vysílání na dotaz od fanouška. „Máme tam nějaký technický problém. My už jsme to začali zveřejňovat a tak dále, ale pak jsme se dostali do nějaké slepé uličky. Jakmile budeme vědět, tak to zveřejníme. Vím , že spousta z vás už si rezervovala lístky a tak dále na poslední červencovou sobotu. Uvidíme… Jsem z toho sám nešťastný. Netušil jsem, že se tohle vyřine. Není to jednoduché dělat sport v Praze, když to řeknu takhle.“

Bohužel to tedy vypadá tak, že se objevily zatím blíže nespecifikované komplikace, které zatím brání oficiálnímu zveřejnění termínu a spuštění prodeje na akci, která je mezi fanoušky hodně oblíbená a také hodně žádaná.

Zatím tedy ani není jasné, zda je ve hře možná kolize s turnajem organizace Yangames, který byl nedávno avizován s tím, že jedním z míst konání by měla být Štvanice, ale ve hře jsou prý i další lokace jako například krásné o2 Universum.

    

„Pozor, fanoušci bojových sportů! 29.7.2023 se otevírají brány Prahy na akci, kterou prostě nemůžete promeškat! K1 a MMA přichází s napínavými zápasy, ve kterých se představí naši skvělí zápasníci a zápasnice! Vašek Sivák bude obhajovat svůj titul v zápase, který nenechá nikoho klidným! Tomáš Hron má v plánu pomstu, která bude stát za to! Vlado Idranyi přijal výzvu a určitě nás čeká drsný souboj!

Nezmeškejte tuhle fantastickou noc plnou bojového ducha, vzrušení a adrenalinu! Přidejte se k nám a sledujte, jak naši šampioni stanou v ringu a dají do toho všechno! Pozvěte své kamarády, podpořte své oblíbené bojovníky a připravte se na večer, který změní dějiny bojových sportů! Uvidíme se tam!“ informovala totiž organizace Yangames Fight Night na svém FB profilu, že na konec července chystá velkolepou akci.

   

V souvislosti s možným soubojem Vondráček vs Vémola promotér Adrian Smrčka před pár měsíci avizoval, že se jeho organizace chystá na Štvanici, ale jak už bylo zmíněno výše, zatím to nebylo ani zdaleka potvrzeno. „Myslím si, že by to byl drahý zápas, oba si to budou chtít nechat zaplatit. Moje nabídka je milion korun pro vítěze. Na tohle jsme finančně připravení. Co jsme na scéně jako promotéři, všichni zápasníci vědí, že u nás dostávají peníze okamžitě po zápase. Žádné měsíční splatnosti, což je nyní hitem u jiných organizací,“ prozradil před časem pro Kaocko.cz promotér Smrčka.

„Myslím si, že by tento zápas byl pro diváky zajímavý. Nabízím oběma zápas. Když Vémola tvrdí, že Vondráček je feťák, tak to pro něj bude money fight, takže nabídku určitě přijme. Vondráček mi řekl, že do toho jde, Vémola mi ještě neodepsal. Když tvrdí, že by jim zápas nikdo nenabídl, tak já jim nabízím zápas v létě na Yangames na Štvanici. Vondráček řekl, že s ním nastoupí kdykoliv a kdekoliv, nemá problém.“

Uvidíme tedy, jak se nakonec situace vyvine a kolik akcí během léta na Štvanici dostaneme…

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *