Komentátor Joe Rogan má zajímavý plán pro Francise Ngannou

Ngannou

Ještě na konci minulého roku existovala naděje, že bychom se mohli dočkat souboje Ngannou vs Jones, protože stále existovala šance, že Francis v UFC zůstane. Na začátku roku se však potvrdilo, že Ngannou smlouvu s ligou mistrů neprodloužil a že se tedy vracející se Jon Jones utká s Cirylem Ganem. Fanoušci se tak začali se soubojem Ngannou vs Jones nadobro loučit, ale Joe Rogan nabízí zajímavý plán, jak by na mega souboj ještě mohlo dojít.

Dlouho očekávanou bitvu Peňáz vs Čepo bohužel znovu neuvidíme?!

„V ideálním světě by to bylo asi tak, že Ngannou se přesune do boxu a vydělá si obrovské peníze. Mezitím dojde na souboj Jon Jones vs Ciryl Gane s tím, že jeden z nich vyhraje a stane se šampionem těžké váhy. Pak by se nabízelo, aby se Francis vrátil a vyzval šampiona. Rozhodně se může vrátit. Není to tak, že by měl zavřené dveře. Francisi, pokud mě posloucháš, tak hlavně nedělej tu chybu, že podepíšeš nějakou mnohaletou exkluzivní smlouvu,“ nabídl Joe Rogan možnost, jak bychom ještě mohli Francise vidět zpět v UFC.

Ngannou totiž trval na to, že jestli má novou UFC smlouvu podepsat, tak v ní ale musí být možnost si dát boxerský zápas. Francis se totiž už nějakou dobu domlouvá s Furym, který je souboji evidentně otevřený. „Kdo ví, jestli někdo nepřijde a nenabídne mu hromadu peněz. Podívejte, myslím, že když někdo řekne, že vám dá 100 milionů dolarů, tak se jen zeptáte, koho že tedy máte zbít. Jestli mu nabídnou tolik peněz, tak není cesty zpět.
Co jsem pochopil, tak se jedná o možném souboji s Furym. Francis Ngannou by mohl knokautovat jakoukoli lidskou bytost na světě, pokud ji dokáže zasáhnout čistě do brady. Ale hodně štěstí s trefováním Tysona Furyho čistě do brady.“

Háček je však v tom, že Ngannou UFC smlouvu neprodloužil nejen kvůli penězům a boxu, ale kvůli tomu, jak je smlouva postavená a do jak nevýhodné pozice bojovníky staví. Je tedy otázkou, zda Francis vůbec připouští, že by se někdy do ligy mistrů vrátil, protože jestli se něco jen tak nezmění, tak to jsou smlouvy, které dávají většinu es do ruky vedení.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *