Kolik nabídek má na stole Vašek Mikulášek?

Vašek Mikulášek
Původně jsme se měli na turnaji OKTAGON 29 dočkat několikrát odloženého souboje Milulášek vs Meliš (Bolo), ale ani tentokrát jsme bitvu bývalých kamarádů bohužel nedostali. Mikulášek totiž zhruba týden před zápasem spadl ze schodů, takže byl nucen z duelu odstoupit. V souvislosti se zraněním a zrušením zápasu se mezi fanoušky začalo spekulovat o tom, že už Babu Jagu v OKTAGONu neuvidíme, protože se určitě přesune do organizace RFA, od které dostal nabídku. Ukazuje se však, že nabídek leží na stole hned několik. Hodně jich dokonce přišlo i ze zahraničí.
Mega akce?! Procházka a hvězdný McGregor na jednom UFC turnaji?

“Mám ještě smlouvu s OKTAGONem, ale díky mé manažerce Nině jsme dostali hodně nabídek i z ciziny, což mě strašně zajímá. Zajímá mě KSW, protože to je můj i Brožův sen. Jednou už ta možnost byla, ale bohužel mi to uteklo. Člověk přemýšlí. Je mi 33. Už mi není 20… Ať už to zní jakkoliv hloupě, tak já musím myslet na svou budoucnost a budoucnost jsou peníze. Dělám to celý život. Chodil jsem z práce na trénink, pak jsem se teprve vyspal, pak jsem šel na další trénink a zase zpátky do práce. Dával jsem do toho všechno a byl bych rád, kdyby se to vrátilo zpátky,” vysvětil Vašek Mikulášek pro server Kaocko.cz.
Právě s ohledem na to, že do RFA zamířil týmový kolega Brož, mají fanoušci za to, že brzy podepíše i Mikulášek, který se navíc netají tím, že vedení organizace zná. “Vašek má nabídky ze zahraničí… Já bych chtěla, aby měl Vašek zápasy v zahraničí. Má už i věk… Máme 4 zahraniční nabídky. Celkem 6 nabídek i s domácí scénou,” doplnila manažerka Nina Sedláková.

Dle vyjádření to tedy vypadá tak, že Mikuláška ještě čeká minimálně jeden zápas v OKTAGONu s tím, že poté se uvidí, co bude dál. OKTAGON, KSW, RFA nebo nějaká jiná organizace? To se snad relativně brzy dozvíme.

Zdroj: Kaocko.cz

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *