Koleno na bradu? Žádný problém! Eckerlin reaguje na výhru

Eckerlin
Na turnaji OKTAGON 29 se objevil i Christian Eckerlin, kterého OKTAGON hodně promoval, protože se jedná o dost zajímavou osobnost. Christian se totiž v Německu dokázal dost vypracovat, takže jako jeden z mála nezápasí kvůli výplatě, ale zkrátka kvůli tomu, že ho to baví a že ho to naplňuje. To ukázal i v OKTAGON premiéře. Hned od začátku zápasu se oba borci tvrdě přestřelovali a Eckerlin tam dokonce inkasoval čisté koleno na bradu, ale ani to mu nezabránilo v tom, aby nakonec soupeře dostal na zem, kde ho pohotově uškrtil.
Šampion Viktor Pešta odhaluje neshody s OKTAGONem

“Dnes mohlo přijít, co mohlo. Mě dnes zkrátka nemohlo nic zastavit, ať už by přišlo cokoliv, ať už bych se utkal s kýmkoliv. Měl jsem za sebou dlouhou přípravu, která trvala 4 měsíce. Byla to sem dlouhá cesta a já nakonec podal 120% výkon. Hodně zápasů bylo zrušeno kvůli koronaviru, takže jsem do toho dal opravdu všechno a bylo jedno, co na mě přijde. Šel jsem do toho naplno,” reagoval Christian Eckerelin na tiskové konferenci na dotaz od MMA Shorties, jak nebezpečné to koleno v prvním kole bylo. Evidentně vůbec…

“Tady je to domluvené na dlouhodobější bází s celým týmem MMA Spirit,” doplnil pak Ondřej Novotný, že Christiana a samozřejmě i týmového kolegu Stephana Puetze uvidímě k OKTAGONU často a poměrně pravidelně.
“Je to má součást. Stejně jako miluju jídlo, potřebuju i zápasit. Tvrdé tréninky, dřina, to je pro mě jako hodně sladký dort. Jasně že MMA bolí, ale na tom nezáleží. Tolikrát jsem se už pobil v kleci i na ulici, bolest k tomu patří. Víme, co děláme,” vysvětlil Christin před zápasem pro iDNES.cz. “Lidi říkají, že jsme šílení, ale v nás se díky tomu cosi probouzí. Taky občas sedím v šatně a říkám si, proč… Jenže následně vejdu do haly, vidím ty davy, hraje muzika a je to skvělý. Nikdy jsem nebral drogy, ale představuju si, že to je podobný pocit. Někteří zápasníci mohou být vystrašení, nemohou spát, ale tohle já nezažívám. A vždycky se manažera po zápase ptám, kdy jdeme znovu do akce.”

Úvodní foto via OKTAGON MMA


1 komentář na “Koleno na bradu? Žádný problém! Eckerlin reaguje na výhru”

  1. Ještě že alespoň mmashorties jsou schopní se na něco zeptat, jinak by na té tiskovce Eckerling jen seděl a koukal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *