Klídek! OKTAGON šampion Keita nechápe, co fanoušci řeší, a posílá jasný vzkaz

Keita

Losene Keita vlétl do organizace OKTAGON MMA jako uragán a během relativně krátké doby se dokázal stát jednou z největších hvězd, ale hlavně dvojnásobným šampionem. Vlastní totiž titul v lehké váze i v pérové váze, byť „jen“ prozatímní. Ve všech zápasech navíc předvedl relativně dominantní představení. Obecně se však mluví o tom, že jestli by ho někdo mohl vážněji ohrozit, tak Ronald Paradeiser. Co na to Keita?

Takovou pozornost si jistě nepřál! Video kolem Tadeáše Růžičky už řeší i policie

„Keita je mladý a talentovaný, jedná se o nesmírně šikovného fightera. Chápu, že ve svém věku toho chce v MMA stíhat co nejvíce. Být starý jako on, postupuji stejně,“ zhodnotil legendární slovenský bojovník Ivan Buchinger pro Kačko.cz kariéru svého přemožitele. Právě Buki má za to, že pokud má někdo Keitu v blízké budoucnosti vážně ohrozit, tak to bude Rony Paradeiser, „Rony je totiž hrozně šikovný, fakt nepříjemný soupeř. Pro mě určitě ten nejsilnější, na něhož jsem tam mohl tenkrát narazit. Jestli má někdo potenciál Keitu zastavit, tak právě on.“

Právě Rony jako jediný dokázal Keitu ohrozit, když se mu dostal do zad, a nakonec s ním došel až na konec pátého kola. Podle bodových lístků sice jasně prohrál na body, ale pro oko fanouška byl souboj mnohem vyrovnanější, než jak rozhodli bodoví rozhodčí. Keita se však po souboji nechal slyšet, že nebyl ve své kůži a že se přetrénoval, což také mohlo hrát roli.
    

Co na to Keita?

„Lidi, dobře poslouchejte. To, že vyhraješ jedno kolo v pětikolové bitvě, neznamená, že to byl těsný souboj. Však se na to zeptejte Ronyho. Rozmlátil jsem mu obličej a udělám to znovu. Nevím, proč se tolik řeší, že právě on by mohl být ten, kdo mě porazí. Kdokoliv mě může porazit. Porazí mě? Ne! V první řadě mě nechte se vypořádat se Sanikidzem a poté jdeme na Ronyho. Hlavně klídek,“ vnímá Losene diskuze, které se kolem něj rozjíždějí.

Je pravda, že na bodech Keita souboj s Paradeiserem zcela ovládl, ale opticky vypadal souboj relativně vyrovnaně. Samozřejmě však vyhrál Keita, který pak navázal alšími skvělými výkony. To však i Rony, díky čemuž je odveta o to zajímavější a proto jí fanoušci chtějí vidět. Chtějí zkrátka souboj dvou elitních borců na vrcholu OKTAGON leké váhy, tak doufejme, že se brzy dočkáme.

Jak vidíte případný souboj Keita vs Paradeiser 2?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
   

Co nás čeká dál?

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs Lima – zápas o titul bantamové váhy

Pirát vs Bryczek

Austin vs Andryszak

Mikulášek vs Magnor

Lengál vs Sheck

Primera vs Úškrt

Roušal vs ?

Gumienna vs ?

Vlček vs Torok

Rock vs  Malach

Kertesz vs Surdu
 

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita – zápas o titul pérové váhy

Vémola vs ?

Buchinger vs Tounkara

Paulus vs Mullen

Todev vs Carvalho

Široký vs Petrášek

Škvor vs Hajdarpašić

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs Austin – zápas o titul slámové váhy

Kozma vs Veličković 2

Glismann vs Michailidis

Grabinski vs ?

Engizek vs ?

Jungwirth vs ?
  

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Legierski vs Ryšavý

Brož vs Pukač  2

Mazúch vs Taburceanu

Buchinger vs ?

? Vémola vs Langer ?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

?.12. Praha – OKTAGON 51


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *