Klec hrůzy?! Známý trenér posílá výzvu rozjetému Kotlárovi

Na blížícím se turnaji Clash of the Stars 5, který se koná za necelé dva týdny, sice uvidíme Kotlára, ale nepůjde o Jardu, který má za sebou souboje s Bendou a Huhuem, ale o Diega, kterého čeká duel se zmíněným Bendou. Právě o odvetu s kulturistou se však Jarda už nějakou dobu mocně hlásí, což se však nelíbí známému trenérovi, který tak  ochrankáři poslal jasnou výzvu.

Patrik Kincl reaguje na vlnu vtípků a ostré kritiky, která se valí na Karlose Vémolu

„Máme spolu spor. Pořád někomu vyhrožuješ klecí smrti nebo strachu. Úplně mi to vyhovuje. S mými koleny bych se tam za tebou stejně nehonil. Já ti z té klece strachu udělám klec hrůzy. Jardo, nedělám si iluze, že ten zápas vezmeš, protože asi oba víme, že jsi jednooký král mezi slepými. Když chceš jezdit ve stylu, tak musíš být frajer a ne podělávka,“ poslal výzvu trenér Jiří Čibera, který v minulosti dohlížel na kariéru Zdeňka Polívky a nyní například vede talentovaného Červínského.

Čibera si původně zval Kotlára do svého podcastu, kam však Jarda za zvláštních okolností nedorazil, kvůli čemuž asi mezi oběma borci vznikl spor, který by nyní mohl vyústit ve vzájemný souboj. Kotlárt totiž chce ve své kariéře bojovníka pokračovat. Sice se hlásí o odvetu s Bendou, ale ten by na ní přistoupil jen v normální kleci. Do Klece strachu, která má jen tři na tři metry, se tak možná podívá Čibi.

  

Kotlárův příbuzný Diego věří, že se dostane do OKTAGONu

„Jako kluk jsem měl nějaký respekt, nikdo mi nestačil. Nechci o tom příliš mluvit, protože to tehdy bylo zakázaný, ale chodil jsem se rvát po garážích, ale to bylo za prachy,“ líčil Kotlár pro topfight.

„Pral jsem se s Ukrajincema, Turkama, Bulharama, se Slovákama a dál. To byly jiné zápasy. To nebyly takové zápasy, že jste tam dostali jednu, tekla vám krev a šli jste domů. Tam musel ležet frajer a musel bejt mrtvej. A tohle udělám Bendovi.“

Kotlár, který má kolem 150 Kg, je společně s Tadeášem Veselým, kterého čeká bitva s Růžičkou, největším outsiderem karty. Diego však slibuje, že doručí výhru, „Já vám říkám, že trénovat na Bendu je fakt škoda. Jak mu ji střelím ve sto sedmdesáti kilogramech, tak musí bejt mrtvej. Říkám vám to narovinu, Benda pro mě není soupeř, na něho já fakt trénovat nemusím. Do Prahy jdu jen proto, abych vypiloval kondičku. Teď se postavím proti Bendíkovi, toho sestřelím a potom půjdu do OKTAGONu. Rozjel jsem hlavně kondiční tréninky, ale Clashem to určitě neskončí. Karlos Benda pro mě není soupeř, tomu zlomím sanici a z klece ho odnesou na nosítkách. Má levá ruka smrdí nemocnicí, pravá rovnou krchovem. Jdu si pro vítězství a pak půjdu do OKTAGONu.“

 

Clash of the Stars 5: Startovka

Datel vs Dynamo

Benda vs Diego Kotlár

Růžička vs Veselý

Kruto Hanka vs Satnady

Seaser vs Michálek

Daniel Holomek vs Tadeáš Kuběnka

Dragunov vs Danny z Tv Twix – souboj slepce s borcem se zavázanýma očima

Ladislav Gal vs Matouš Kaluba

Fregamer vs Kluk s kamením

Král Berouna vs Snejks

Zmijozel vs Obr – zápas liliputů

Víšek vs Riad 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *