Kincl že nemá srdce? Ale kdeže…. Takhle použije bonus za výkon večera

Patrik Kincl

V souvislosti s titulovým zápasem v polské organizaci KSW, ve kterém Kincl bojoval se Soldicem, který je jedním z nejlepších bojovníků mimo UFC, ze strany Karlose Vémoly několikrát zaznělo, že Patrik nemá srdce a že se v klíčové momenty nedokáže kousnout, aby přečkal krizi, nebo naopak vybudit, aby došel pro ukončení. Po posledním zápase s Lohorém však nejspíš nic podobného nezazní. Šampion totiž předvedl naprosto dominantní výkon, který pak korunoval na tiskové konferenci, kde prozradil, jak použije bonus za výkon večera.

Policejní brutalita! Šampion Kincl reaguje na demolici Lohorého

Tipsport bonus za výkon večera v průběhu turnaje měnil své majitele, protože si ho rozhodně zasloužil třeba Roušal za krásnou štípanou s Bartlem a nebo Dohnal, který nečekaně doručil tříkolovou bitvu s Moonem, která nabídla krásné a atraktivní výměny. Všem však nakonec “vypálil rybník” šampion Patrik Kincl, který nedal Lohorému šanci a nakonec ho po dominantním výkonu ukončil v polovině prvního kola via TKO.

Na tiskové konferenci navíc na dotaz MMA Shorties prozradil, jak hodlá bonus použít, “Polovinu někomu daruji. Nějaké matce samoživitelce, protože je teď docela šílená doba. Půlku někomu, koho zná někdo z mého blízkého okolí a komu se nevede úplně nejlépe. Půlku odevzdám, abych pomohl a udělal pěkné Vánoce, i když do těch je ještě daleko, tak třeba Mikuláše.”

Od Patrika samozřejmě hodně sympatické gesto. Když už však byl na začátku článku zmíněn Karlos Vémola, tak je nutné vyzdvihnout, že i on pravidelně pomáhá potřebným a zúčastní se charitativních akcí a podobně, což je rozhodně záslužná činnost, která si zaslouží obdiv.

   

Obdiv však Karlos rozhodně nesklidil po souboji Kincl vs Lohoré, protože bez pozvání vtrhl do oktagonu a chopil se mikrofonu, za což ho hala okamžitě vybučela.

“Já si myslím, že ve finále nejvíc ztrapnil sám sebe. To je asi celé, co k tomu dodám,” reagoval Patrik Kincl stručně na dotaz od MMA Shorties, zda se chce bavit o rivalovi a zda má cenu na toto téma klást nějaké další otázky.

“Zatím bez komentáře,” doplnil pak Patrik v reakci na dotaz, zda je do konce roku dostatek času na další přípravu na titulový zápas. “Musím se nejdříve pobavit tady s šéfíky, co a jak plánují dál teď.”

Kincl totiž v rámci přípravy na Lohorého řešil hned několik zdravotních komplikací, takže se v první řadě bude řešit, zda je připravený mít za zhruba tři a půl měsíce další zápas, “Nechci říkat, že je každou přípravu něco, ale teď se to docela sešlo. Měl jsem vyhozené žebro, které mě stoplo na dost dní z tréninku. Měl jsem infekci v noze, takže jsem chvíli nechodil. Už jsem chtěl Ondrovi Novotnému dvakrát volat, ale řekl jsem si, že to dám a dal jsem. Na druhou stranu jsem to bral jako, že je to dobré znamení, že ta forma graduje a že se to prostě musí zlomit. Jsem rád, že se to vždy podařilo rychle vyřešit.”

  

Kinclova po-zápasová řeč a Vémolův vpád do oktagonu

“Pojďme si sednout po této akci a po tiskovce. Měl jsem v přípravě nějaké zdravotní potíže. Nechci si tento večer a tuto výhru, na kterou jsem se nadřel, konečně jsem prodal ty zbraně, kazit touhle osobou,” odmítl Patrik Kincl po obhajobě titulu jakékoliv konverzace o rivalu Vémolovi.

Ten se na to konto vydal do oktagonu s tím, že mu v tom promotér Neruda zabránil. To však Terminátora neodradilo. Pokud se do klece nemohl dostat dvířky, tak to vzal jinou cestou a do oktagonu zkrátka skočil a hned se chopil mikrofonu.

“Sereme na Patrika Kincla. Tohle je to, co si nepřál. Já mu gratuluji k dnešnímu vítězství. Byl to neuvěřitelný výkon, ale měl by se ten pás užít do konce roku, protože na konci roku ho budu mít zpátky. Jako že se Terminátor jmenuju,” vyhlašoval Vémola do mikrofonu, zatímco na něj brněnská hala bučela. Fanoušci mu totiž měli evidentně za zlé, že za každou cenu musel strhnout pozornost k sobě a tak překazit okamžiky, kdy si mohl Kincl užívat první obhajobu titulu.

 

Organizace OKTAGON MMA pak ještě v návaznosti na tento incident zveřejnila video, jak Vémola odchází z oktagonu a potkává se právě s Kinclem, kde mu znovu zopakoval, že má pás jen dočasně, “Ten pás máš do konce roku. Máš ho do konce roku, abys věděl.”

“Nikoho nezajímáš,” odvětil jen Patrik Kincl, který nechtěl s rivalem nijak více diskutovat.

Zajímavé drama, které samozřejmě vede k jedinému – k odvetě, na kterou už všichni tak dlouho čekáme. Původně jsme se jí měli dočkat ještě v rámci XFN, ale nakonec snad přijde letos na konci roku v hlavním zápase turnaje OKTAGON 38. Pokud se tedy všechny zúčastněné strany domluví, což je hodně pravděpodobné.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *