Kincl vs Vémola 3? Vémola reaguje na možné završení velkolepé trilogie

Kincl Vémola

Patrik Kincl už dlouho před odvetou s Vémolou předesílal, že druhým soubojem pro něj celý příběh končí. Těsně před zápasem však přeci jen připustil, že by se případně nabízel další souboj v polo-těžké váze, kde by mohl Kincl získat další titul. Následně se mu opravdu podařilo vyhrát, takže je nyní série mezi oběma rivaly vyrovnaná 1:1, takže, dle pravidel MMA světa, se samozřejmě jasně nabízí završení trilogie, které by celou věc jasně rozseklo. Co na možný souboj říká Karlos Vémola?

Terminátor je jako nový? Karlos Vémola po souboji konečně ukázal tvář

„Tohle není něco, nad čím se jakkoliv zamýšlím. Tohle téma vůbec nemám v hlavě. To, jak on se pět let trápil nějakou odvetou, a to, jak jsem mu pět let ležel v žaludku a připravoval se na mě, není něco, co já budu podstupovat. Když by to nějak v rámci OKTAGONu přišlo, tak se tomu samozřejmě nevyhnu, protože beru kohokoliv, koho přede mě OKTAGON postaví. Já však budu řešit to, že mě touto přípravou provázely velké zdravotní problémy. Neustále jsem byl v péči doktorů,“ prozradil Vémola pro Fight Cast One, že na završení trilogie rozhodně nemá myšlenky.

Terminátor sice zmiňuje, že není a nebude jako Kincl, který měl několik let v hlavě odvetu, ale možná si neuvědomuje, jak moc má v tomto ohledu s rivalem společného. Vémola se totiž už od konce roku 2019 hlásí o odvetu s Véghem, o které několikrát mluvil v tom smyslu, že pro ní udělá cokoliv. Letos na konci roku by se pak měl konečně dočkat s tím, že by to údajně měl být i jeho poslední zápas kariéry.

Pokud to je pravda, tak má před sebou Vémola nejspíš tři poslední zápasy. Chce totiž nastoupit na Štvanici, v září nebo říjnu se utká s vítězem Langer vs Poppeck a na konci roku čeká právě Végh.
   

Co na to Patrik Kincl?

„Já nevím, Karel byl dost zbitej, to bych ho tam měl zabít? Říkám, představoval jsem si to jinak, trénoval jsem na něco jiného. Tohle byl ve finále záložní plán. Už jsme se o tom párkrát bavili v minulosti, že mám taktik v záloze víc. Díky bohu za to. Teď mi to zachránilo výhru. Opravdu se může stát vždy cokoliv. I pár kluků v UFC si zlomilo při lapování ruku a taky to museli upravovat, takže jak má Karel specifický styl, jsem rád, že jsme přípravu nepodcenili a dalo se to uhrát tímto způsobem. Ale na druhou stranu jsem Karlose porazil v jeho nejsilnější hře. Takže taková satisfakce,“ reagoval Kincl pro iSport.cz.

Je pravda, že Kincl Vémolu v odvetě porazil jasněji, než Vémola jeho v prvním souboji, který byl relativně vyrovnaný, i když ho nakonec na body samozřejmě ovládl Vémola.
  

Uvidíme tedy, jak se situace vyvine. Na završení trilogie totiž samozřejmě nemusí dojít hned, i když by se to v návaznosti na to, že Vémola drží titul v polo-těžké váze, nabízelo. Podobně je to však i se soubojem McGregor vs Diaz 3, na který čekáme roky a kdyby nyní přišel, tak ho navzdory tomu, že se oba borci posunuli hodně jinými směry, nadšeně přivítáme, protože prostě budeme chtít vidět, jak dopadne další zápas. Podobně to může být i s rivalitou Kincl vs Vémola.

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polo-těžké váhy 

Veličković vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Siwiec vs Hathaway 

Dyrschka vs Kepa

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand 

Paradeiser vs Fischer 

Shaaban vs Fiala

Austin vs Bagishvili

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

17.9. Frankfurt – OKTAGON 46

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Buchinger vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *