Kincl nebo Végh? Karlos Vémola přiznává, která prohra ho mrzí víc

Vémola Végh Kincl

Dvě velké OKTAGON akce, dva zkušení soupeři a nakonec i dvě bolestivé prohry. Karlos Vémola asi na turnaje OKTAGON 15 a OKTAGON 43 nebude vzpomínat úplně v dobrém. Ani na jedné akci, které se zapsaly do historie domácí scény, totiž proti skvělým soupeřům nedokázal uspět. Végh ho ukončil v prvním kole a Kincl jasně porazil na body. Která prohra Terminátora mrzela více?

Krása! Leo Brichta má za sebou velkolepou premiéru v KSW

„Určitě ta s Attilou, protože tam jsem se do zápasu vůbec nedostal. Nic jsem tam nepředvedl. S Kinclem to byla prostě hloupá prohra, a to je nějak za mnou. Přes to jdu hned dál a vůbec to neřeším. Prohra s Attilou mě mrzí, protože jsem se opravdu do zápasu vůbec nedostal, proto jsem tak chtěl a pořád chci odvetu,“ přiznal Vémola pro CNN Prima News, že ho více zasáhla prohra s Véghem, která přišla už v polovině prvního kola.

Kincl naopak soupeře naprosto neutralizoval a nakonec ho jasně porazil na body, kolem čehož se sice rozjely vášnivé debaty ohledně pravidel, ale to na výsledku samozřejmě nic nemění.

Vémola má to štěstí, že právě prohru s Véghem bude moct na konci roku „odčinit“. OKTAGON totiž nabídne odvetu dvou velkých veteránů, která s největší pravděpodobností bude posledním MMA zápasem obou borců. Attila se totiž mnohokrát nechal slyšet, že kromě odvety s Vémolou už nemusí MMA světu nic dokazovat. Terminátor pak nedávno překvapil, když oznámil, že už mu tělo říká, že je čas, takže má před sebou jen poslední 3 zápasy.
 

Prohra s Kinclem samozřejmě Vémolu hodně zasáhla

„Já se o tomhle moc nechci bavit. Vypadám nezlomeně? Jako brečet asi nebudu, ale já nevím, co se sebou. Já se to i stydím říct. Já bych si teď měl užívat dětí a toho, že jsem doma. Já jsem totiž byl zvyklý trénovat čtyřikrát denně. Pořád jsem makal a měl jsem přípravy. Pořád byl přede mnou nějaký cíl a nějaká jasná vize. Já teď jezdím do Hornbachu kupovat růže.

Já normálně sázím po zahradě růže. Co to se mnou je? Rýpu se v hlíně a okopávám kytky, protože nevím, co se sebou. Nemám teď před sebou pořádný cíl. Já vlastně už ani nezavírám lednici. Žeru 15 kilo denně, sedím doma a okopávám záhony. Nudím se a když nejezdím do fitka, tak jezdím do Hornbachu a kupuju kytky a podobně. Lela už se mě ptá, jestli jsem se nezbláznil, že vypadáme jak v růžovém království. A co mám dělat? Úplně dobře na tom nejsem. Nic jsem nevyhrál, takže jsem si za odměnu zvíře koupit nemohl. Tak alespoň palmy, kytky, růže a podobně,“ rozpovídal se Vémola pro Fight Cast One, že ho prohra s Kinclem dost změnila a vyhodila z klasického rytmu, což koneckonců nemusí být zase úplně na škodu.
Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polo-těžké váhy 

Veličković vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Siwiec vs Hathaway 

Dyrschka vs Kepa

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand 

Paradeiser vs Fischer 

Shaaban vs Fiala

Austin vs Bagishvili

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Keita vs ?

Vémola vs ?

Buchinger vs ?

17.9. Frankfurt – OKTAGON 46

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Brož vs Pukač  2

Buchinger vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *