Kincl a Végh do KSW? Šéf polského gigantu Lewandowski potvrdil kontakt

25.2. polská organizace KSW vkročila na český trh, když se poprvé představila v Liberci. V sobotu pak KSW uspořádalo druhý galavečer v České republice, v návaznosti na nějž odhalila plány, ve kterých počítá s další návštěvou naší země. Spolumajitel KSW Martin Lewandowski se také rozpovídal o případném angažmá Patrika Kincla a Attily Végha.

Bývalý elitní policista nabídl příběh z vyšetřování vraždy, za kterou Šolc dostal 11 let vězení

Poprvé navštívila organizace KSW Českou republiku letos 25. února. Galavečer KSW 79 se konal v Liberci v Home Credit Areně. Druhý galavečer KSW 87 pak proběhl v sobotu v třinecké Werk Areně, kde bylo odhaleno, že se KSW potřetí vrátí do Česka.  

Galavečer KSW 91 se uskuteční 17.02.2024 a podruhé ho bude hostit liberecká Home Credit Arena. Pro tento turnaj zatím nebyly ohlášeny žádné zápasy, tudíž by se v následujících dnech mohly objevit první jména, která se na třetím galavečeru v České republice představí.  Zajímavý rozhovor po skončení galavečeru v Třinci poskytl spolumajitel organizace KSW Martin Lewandowski, který se pro portál inthecage.pl vyjádřil na adresu bývalých bojovníků KSW Patrika Kincla a Attily Végha.   

„Co se týče včerejšího galavečera, pozvánku na něj obdrželi i Patrik Kincl a Attila Végh. Jsou to naši bývalí bojovníci. Jsme s nimi neustále v kontaktu a sledujeme jejich situaci. Přijde čas, kdy je pravděpodobně oslovíme s konkrétní nabídkou. Co se týče Kincla, sešel jsem se s ním v Třinci a vyjasnili jsme si určitou spornou záležitost z minulosti, protože mezi námi došlo k určitému nedorozumění, když byl Kincl ještě naším zápasníkem. Nyní se ale vše vyjasnilo,“ řekl Lewandowski (přepis MMA Top News

KSW 87 – Výsledky:

 Darko Stošić  def  Michal Martínek KO/TKO, 2:04 R1

 Leo Brichta  def  Roman Szymański KO/TKO, 4:15 R3

 Rafał Haratyk  def  Ivan Erslan KO/TKO, 4:21 R1

 O. Polischuck  def  Filip Macek Sub, 4:06 R1

 M. Dreczkowski  def  Vojtech Garba Unanimous Dec

 Adrian Dudek  def  Lukáš Dvořák Unanimous Dec

 Sahil Siraj  def  A. Abdulkadirov KO/TKO, 3:16 R1

 Dawid Kareta  def  Josef Štummer KO/TKO, 4:10 R1

 Tobiasz Le  def  Carl McNally KO/TKO, 2:52 R3


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *