Khabib vysvětlil, proč Conorův trashtalk nefungoval

Khabib Conor

Khabib vysvětlil, proč Conorův trashtalk nefungoval

Ještě v lednu jsme byli svědky toho, jak si Dustin Poirier a Conor McGregor před odvetou podávali ruce a všemožně si vyznávali respekt. Někteří fanoušci si tehdy stěžovali, že je to vlastně nuda, protože doufali, že se Ir do svého soupeře tradičně ostře pustí, což se nestalo. Před završením trilogie si to však Conor vynahradil. Hned několikrát totiž Dustina varoval, že ho v kleci doslova zabije a že jeho ostatky budou muset vynášet na nosítkách. Stejně tak se opřel do jeho manželky, která se mu údajně snažila psát na IG. Poirier však všechny výpady přešel, zůstal v klidu a nakonec se k nim vyjádřil až po zápase. Během bitvy se jimi však nenechal ovlivnit, což bylo klíčové. Proč se Conorovi nepodařilo dostat soupeři do hlavy, nebo minimálně ně tak, jak si asi přál?

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/07/12/rypani-a-vyhruzky-smrti-conor-dal-utoci-na-dustina/

“Dustin to vysvětlil hezky. Byl to jen hluk,” nabídl svůj názor Khabib Nurmagomedov, který má s Conorem a jeho trashtalkem bohaté zkušenosti. “Už to není ten Conor, jakým býval dřív. Je to jen falešný Conor. Takový je můj názor. Ještě před pár měsíci jsme viděli, že byl hodný a pokorný. Teď se však snaží působit jinak, což je jen podvod. Právě proto trashtalk na Dustina nefungoval. Naopak tím Conor udělal velkou chybu. Ztratil zbytečně energii tím, že se Dustinovi snažil dostat pod kůži. Bojovník by se neměl tolik soustředit na soupeře, ale spíše na sebe.”

Původně se zdálo, že trashtalk měl nulový efekt, ale po zápase Dustin přiznal, že se ho výhružky smrtí dotkly. Právě proto chce další zápas, protože chce Conora za podobné projevy znovu potrestat. “Po zápase pořád říkal, jak nás zabije a přikládal si tam pistoli k hlavě. Co to má sakra být? Zlomím mu i tu druhou nohu.”

Je jasné, že rivalita není ani zdaleka u konce a že se ještě určitě dočkáme mnoha více či méně zajímavých výměn.

1 komentář na “Khabib vysvětlil, proč Conorův trashtalk nefungoval”

  1. Pingback: PPV turnaje UFC 264 se skutečně skvěle dařilo | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *