Khabib ukázal na tři zajímavé soupeře, se kterými se chtěl utkat

Khabib

Bývalý šampion lehké váhy UFC Khabib Nurmagomedov měl perfektní kariéru, ve které nepoznal hořkost porážky, ale jsou tři zápasy, které chtěl, ale unikly mu. Nurmagomedov v šampionských zápasech dokázal porazit Conora McGregora, Dustina Poiriera a nakonec Justina Gaethje.  S kým se chtěl Khabib ještě utkat?

Kdo na tréninku hodil a tím bohužel i zranil Jiřího Procházku?

Jediným zápasem, který Nurmagomedovovi opravdu utekl, je zřejmě ten s Tonym Fergusonem, který byl z různých důvodů celkem pětkrát zrušen! “Samozřejmě, určitě to byl zápas s Tonym Fergusonem,” řekl Nurmagomedov během nedělního vystoupení v Torontu pro Class A Events/Penny Appeal Canada. “Ale tenhle souboj se prostě nikdy neuskutečnil.”

Nurmagomedov (29-0, 13-0 UFC) však uvedl, že existují dva další bojovníci, s nimiž se chtěl v minulosti utkat. Přestože si ho Nurmagomedov velmi váží, vyšel vstříc kanadskému publiku a zmínil bývalého šampiona dvou divizí a jednoho z nejlepších bojovníků všech dob Georgese St-Pierra, ale také celkem nečekané jméno bývalého šampiona UFC.

“V mé mysli? Ano, bylo tu pár bojovníků, se kterými jsem se chtěl utkat” řekl Nurmagomedov. “Dobře, určitě GSP, jestli chcete – ale já si toho chlapa opravdu hodně vážím. Na jeho zápasech jsem vyrůstal. Když se v roce 2007 stal šampionem UFC, tak jsem ještě nezápasil na profesionální úrovni. Byl jsem amatérský bojovník a s otcem jsem sledoval spoustu jeho zápasů. GSP byl pro mě v MMA něco jako vzor.”

Poté však Nurmagomedov jmenoval bývalého šampiona WEC a UFC, kterého byste na jeho “seznamu” asi nečekali. 

“Myslím, že to bylo v letech 2014-15, kdy byl Anthony Pettis šampionem UFC. V té době jsem s ním chtěl opravdu hodně zápasit, ale pak přišel o titul proti Rafaelu dos Anjosovi. Poté šla jeho kariéra dolů – už se nikdy nevrátil na vrchol. Takže zápasy, které jsem chtěl, ale nestaly jsou s Anthonym Pettisem, Tonym Fergusonem a kanadskou superhvězdou GSPm,” dodal Khabib. 


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *