Khabib se opřel do “práskače” Covingtona a navrhl mu trest

Khabib Nurmagomedov Colby Covington Jorge Masvidal
Světem bojových sportů bohužel v posledních dnech hýbe hlavně kauza kolem rivalů Jorgeho Masvidala a Colbyho Covingtona. Oba se sice nedávno potkali v oktagonu, kde jasně zvítězil Covington, ale jejich spor měl dohru přímo v Miami. Masvidal totiž údajně na Colbyho zaútočil ze zálohy a vyrazil mu kus zubu. Navíc mu měl poškodit hodinky v celkové hodnotě 90 000 dolarů, což si vyžádalo drahou opravu. To vše vedlo k tomu, že Covington spolupracoval s policií, takže byl Masvidal nakonec zatčen a obviněn z ublížení na zdraví. To se však nelíbí Khabibovi, který proti Colbymu vystoupil.
Je to tady zas! Conor McGregor byl znovu zatčen

“To, že jsi v oktagonu lepší, ještě neznamená, že máš právo se někomu obouvat do dětí a rodiny. Nikdo nemá právo urážet něčí rodinu. Jakmile se touto cestou vydáš, tak musíš počítat s tím, že to bude mít nějaké následky a že tě to dožene. Zaútočil na tebe profesionální bojovník, který je stejně velký a ty proti němu vzneseš obvinění? Myslím si, že by se teď všichni ve welteru měli ke Colbymu otočit zády a případné nabídky na zápas odmítnout. Nechte ho vyhladovět, ať je bez zápasu. To na něj bude mít jasný vliv a dopad. Lidé si pak možná dvakrát rozmyslí, než začnou urážet něčí rodinu a nebude třeba tyhle situace řešit na ulici,” nabídl Khabib Nurmagomedov svůj názor.
Orel většinu kariéry platil za klidného a pokorného borce, ale i on měl svůj moment, kdy vystoupil z role a bylo to právě ve chvíli, kdy šlo o jeho rodinu. Conor McGregor se totiž do Khabiba i jeho rodiny před zápasem dost obouval, v čemž mu sekundoval i Dillon Danis, což nakonec vyústilo v to, že se Khabib poté, co Conora ukončil, vrhl do jeho rohu a byla z toho památná mela.

U Covingtona to přitom není poprvé, co se spojil s policií. V minulosti například volal policii i poté, co po něm tehdejší UFC bojovník Werdum hodil bumerang. Bývalému šampionovi se totiž nelíbilo, jak Colby mluvil o Brazílii a brazilských fanoušcích.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *