Khabib původně nechtěl oznámit konec kariéry, ale plánoval poslat velkou výzvu?

Khabib
MMA svět se po souboji Khabib vs Gaethje na chvíli zastavil. Obecně se totiž čekalo, že Orel bude pokračovat na cestě za dokonalou bilancí 30-0, k čemuž mu už scházela jen jediná poslední výhra. Nurmagomedov však překvapivě oznámil, že končí kariéru, protože po smrti otce matce slíbil, že už bojovat nebude. Původně měl však evidentně odlišný plán.
Clash of the Stars 5: „Ďábel“ Kotlár na vážení potřeboval dvě váhy

„V jednu chvíli jsem si myslel, že to bude jediný zápas, kvůli kterému se vrátím. V době, kdy šel Khabib s Justinem Gaethjem, jsem dělal komentátora francouzských přenosů. Byl jsem tou dobou zrovna v Montrealu, protože řádil COVID. Trčel jsem tam a dělal jsem komentátora. Právě před zápasem s Justinem mi všichni, včetně lidí kolem Khabiba, říkali, abych byl připravený, protože mě čeká výzva. 

Bral jsem to tedy tak, že asi nakonec přeci jen ukončím důchod. Měl jsem z toho motýly v břiše, protože by to pro mě byl také hodně velký moment. Už jsem s smiřoval s tím, že prostě nadobro skončím a najednou jsem slyšel o tom, že mě čeká velká výzva.

Pak však Khabib vyhrál, vzal si mikrofon a oznámil konec kariéry. Nikdo nic podobného nečekal. Nevěděli to ani lidé kolem něj. Prozradil to jen hrstce nejbližších. Ostatní mi říkali, že přijde výzva,“ prozradil legendární GSP, jaké měl před posledním Khabibovým zápasem informace.

O souboji Khabib vs GSP nebo GSP vs Khabib se mnohokrát mluvilo, ale bohužel na něj nikdy nedošlo a nyní už je jasné, že ani nedojde.
  

Jak na konec Khabiba reagoval rival Conor McGregor?

Nová dokumentární série na Netflixu dává nahlédnout do přípravy Conora McGregora, takže máme možnost sledovat záběry z tréninků, které doposud nebyly k dispozici. Stejně tak dostáváme poměrně hlubokou a intimní sondu do Conorova osobního života. Jak například Notorious reagoval na ukončení kariéry svého úhlavního nepřítele Khabiba?
 

Jak na setkání s Conorem vzpomíná Procházka?

„Conor už je hodně vystřelený. Toho bojového ducha, kterého jsme v něm viděli dříve, tak neříkám, že těžko pohledat, ale je teď z něj prostě už tak velký byznysmen, tak velký pojem, že ten člověk už je prostě taková chodící zářivá reklama,“ prozradil Jiří Procházka v podcastu Dark Side Movement, jak na něj hvězdný Ir při osobním setkání působil.

„Domlouvá se to a jsem na to zvědavý, jestli to dopadne,“ potvrdil Jiří Procházka, že se na případný návrat Conora do klece těší.

Zatím však bohužel není přesně jasné, kdy by na něj mělo dojít. Mluví se sice o souboji s Chandlerem, ale háček je v tom, že Ir stále nevstoupil do USADA testovacího programu, kde před dalším zápasem musí setrvat minimálně půl rok, během kterého navíc musí poskytnout minimálně dva negativní testy. Bývalý dvojnásobný šampion měl sice za to, že se lhůta nějak zkrátí, ale to vedení anti-dopingové agentury odmítlo.

Původně se mluvilo o souboji v srpnu a nebo září, ale pokud Ir ještě do testování nevstoupil, tak to spíše vypadá na říjen a nebo listopad, což je ještě sakra dlouhá doba.


2 komentáře na “Khabib původně nechtěl oznámit konec kariéry, ale plánoval poslat velkou výzvu?”

  1. Pingback: Tadeáš Růžička reaguje na rychlou výhru nad zraněným Veselým | Shorties

  2. Pingback: Zraněný gangster Veselý reaguje na prohru s Tadeášem Růžičkou | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *