Khabib pohotově reaguje na vzkaz, který poslal Oliveira Makhachevovi

Khabib Nurmagomedov Islam Makhachev Charles Oliveira

Lehká váha je teď sice oficiálně bez šampiona, ale s ohledem na okolnosti za něj všichni stále považují Charlese Oliveiru. Ten sice před posledním soubojem jen těsně nesplnil váhový limit, což bylo způsobeno hned několika faktory, ale poté duel naprosto ovládl a nebezpečného Gaethjeho jasně ukončil. Titul mu sice musel být odebrán, ale vedení slíbilo, že o něj dostane šanci bojovat v dalším zápase. S kým se utká? To zatím není úplně jisté, ale vše ukazuje na Islama Makhacheva, kterému nyní Oliveira poslal jasný vzkaz, na který pohotově reagoval Islamův trenér a kamarád Khabib Nurmagomedov.

Šampion Israel Adesanya reaguje na setkání se šampionem Procházkou

Původně byl sice titulové šanci blíže Dariush, který měl své kvality potvrdit právě proti Islamovi, ale ten se bohužel zranil, takže je nyní první na seznamu Makhachev. Oliveira si sice pohrával s myšlenkou, že by se utkal s Conorem, ale tu nakonec evidentně zavrhl a zaměřil se na Khabibova svěřence, kterému poslal jasný vzkaz, “Porazím ho. Poslouchejte mě dobře, porazím Islama Makhacheva. Problém celé divize se jmenuje Charles Oliveira. To je hlavní problém v lehké váze. Můžete zapomenout na Conora McGregora. Dáme si to spolu v Brazílii. Charles Oliveira vs Islam Makhachev. To je přeci zápas, který chcete vidět, ne? Pojďme na to. Dám si to s ním. Porazím ho a pak uvidíme. Třeba vyzvu Khabiba, aby se vrátil a prokázal své kvality.”

Asi i s  ohledem na to, že ve svém vzkazu zmínil právě bývalého šampiona lehké váhy, Khabib na vzkaz pohotově reagoval, “Pokud mluví o tom, že se s Islamem utká v Brazílii, tak jsme pro a jsme za takový návrh rádi. Klidně vyrazíme do Brazílie. Bojovat s brazilským šampionem a ukončit ho ve stylu brazilského jiu-jitsu? To je nádherná představa. Co si o tom myslíte? Byl by to pro Islama hodně těžký a náročný zápas? Já skutečně věřím, že by Islam dokázal Oliveiru ukončit na zemi.”
 

Původně se sice v souvislosti se soubojem Oliveira vs Makhachev mluvilo o říjnovém UFC 281 v Abu Dhabí, ale nyní to vypadá tak, že se tým Khabib nebrání ani cestě do Brazílie. Do té už se UFC snažilo vrátit v polovině roku právě skrze šampiony Oliveiru a Teixeiru, ale nakonec to nevyšlo. Uvidíme tedy, zda se podobná akce podaří domluvit na konec roku. Případně by to mohla být i velká šance pro odvetu Procházka vs Teixeira 2, i když by asi nebylo moc fér, kdyby šampion obhajoval na domácí půdě soupeře.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *