Khabib Nurmagomedov znovu rýpl do Conora a ten pohotově reagoval

Khabib Nurmagomedov Conor McGregor

Navzdory tomu, že velkolepou odvetu Khabib vs McGregor 2 už nejspíš nikdy neuvidíme, stále platí, že jsou oba borci i nadále nesmiřitelní rivalové, kteří s chutí využijí jakoukoliv šanci, kdy si mohou do toho druhého rýpnout. To v jednom z posledních rozhovorů dokázal právě Khabib, který si do Ira rýpl a odpověď na sebe nenechala dlouho čekat.

Vašek Sivák vysvětluje, proč ho výzva od Soquessy tak moc naštvala

Bývalý šampion lehké váhy a neporažený borec Khabib Nurmagomedov totiž zamířil do kanadského Toronta, kde vedl dlouhý rozhovor, ve kterém samozřejmě došla řeč i na poslední úspěchy jeho týmu. Nedávno se totiž stal UFC šampionem Islam Makhachev, na kterého minulý víkend v Bellatoru navázal i Usman Nurmagomedov. 

„Aktuálně ovládáme lehkou váhu, protože máme šampiona v UFC i Bellatoru. To je neuvěřitelné. Hodně dávno jsem z úst jednoho týpka slyšel, že to celé přišel ovládnout, ale jsme to my, kdo to tady ovládl,“ chlubil se Khabib, který tak samozřejmě narážel na Conorovu legendární po-zápasovou řeč, ve které Ir vzkazoval, že si nepřišel jen pro kousek koláče, ale že přišel celou hru ovládnout, což se mu vlastně na nějaký čas skutečně povedlo.

Výpad samozřejmě nezůstal bez povšimnutí. Conor McGregor naopak pohotově reagoval a znovu připomněl, že je to Khabib, kdo od MMA utekl a schoval se, aby nepřišel o svůj neporažený rekord.
   

„Klidně si to můžeme dát. Plán tvého otce nikdy nebude naplněn, protože jsi to vzdal a utekl. Bůh ti žehnej. Já jsem však stále tady, kdyby sis to náhodou rozmyslel. Už jen to, že se bojíš prohry, znamená, že jsi v podstatě prohrál. Klidně si utíkej jak jen chceš. Všichni nakonec stejně prohrajeme. Smrt si nevybírá a vezme si každého. Kromě Boha nemám strach z ničeho,“ kontroval Conor, který připomněl velkolepý plán Abdulmanapa Nurmagomedova, který si přál, aby Khabib zaokrouhlil bilanci na 30-0, od čehož byl Orel jen jediný zápas.

Khabib však po výhře nad Gaethjem oznámil, že končí a že už se do oktagonu nevrátí, za čímž si stojí a na čemž se už nejspíš nikdy nic nezmění. Orel se totiž v rámci MMA realizuje jako trenér a promotér, což ho evidentně naplňuje dost na to, aby neměl touhy vracet se do boje.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *