Khabib nabídl názor na souboj Mayweather vs Paul

Khabib Paul Mayweather

Khabib nabídl názor na souboj Mayweather vs Paul

Nedávno se odehrál souboj Mayweather vs Paul, který s ohledem na exhibiční pravidla nepoznal vítěze. Dostali jsme tedy 8 ne zrovna atraktivních kol, ve kterých legendární boxer nedokázal ukončit mnohem těžšího a většího soupeře. Navzdory tomu, že duel měl jen minimální sportovní kvality, si oba hlavní protagonisté přišli na desítky milionů dolarů. V případě Floyda by se dokonce výplata měla pohybovat kolem částky 100 000 000 dolarů, což je neuvěřitelné. Co si o souboji myslí Khabib, kterému byl duel s Mayweatherem také nabízen?

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/23/volkan-oezdemir-ma-pred-sebou-dalsi-velkou-vyzvu/

“Co bych na to měl říct? Dali si zápas a královsky si vydělali. Je to čistě jen byznys. Nemá to žádné aspekty souboje a úplně to postrádá sportovní stránku. Starý Mayweather šel do boje, dal si sparring a vydělal. Co víc bych k tomu měl říct? Jak to mám vnímat? Chlapi prostě chtěli vydělat peníze. Kdo jsme já, abych jim říkal, aby to nedělali? Šli do toho, předvedli show a vydělali desítky milionů. Já o podobné souboje nemám vůbec zájem,” nechal se slyšet bývalý šampion lehké váhy a neporažený bojovník Khabib Nurmagomedov.

V minulosti se přitom hned několikrát spekulovalo o možném souboji Mayweather vs Nurmagomedov. Khabib v souvislosti s možnou bitvou navrhoval i speciální pravidla. Představoval si totiž, že by mohlo být například 10 kol boxu a pokud by je přežil, tak by přišlo jedno kolo MMA. Souboj by tak byl o tom, že Floyd by se Orla snažil do desátého kola ukončit, protože je asi jasné, co by se stalo v MMA kole. Khabib by vzal soupeře na zem a tam si s ním velice rychle poradil.

Je to sice pravidlový paskvil, ale alespoň by to dalo MMA borci šanci na úspěch. Jinak se totiž ukazuje, že v čistě boxerských duelech mají logicky boxeři nad MMA bojovníky jasně navrch, což bylo vidět například v památném souboji Mayweather vs McGregor.

2 komentáře na “Khabib nabídl názor na souboj Mayweather vs Paul”

  1. Pingback: Khamzat Chimaev odmítl zápas s bývalým šampionem | MMA Shorties

  2. Pingback: André Reinders reaguje na Holotovu výhru a bilancuje úspěchy týmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *