Khabib jmenoval patnáct nejlepších zápasníků! Kdo je podle něj GOAT?

Khabib

Téma, kdo je MMA GOAT, bude ve světě bojových sportů vždy vášnivě diskutováno a bývalý šampion UFC v lehké váze Khabib Nurmagomedov se rozhodl poskytnout svůj vlastní osobní žebříček, který zveřejnil na svých sociálních sítích. Kdo je nejlepší podle bývalého šampiona lehké váhy UFC?

Tak to bohužel leccos vysvětluje! Proč Matavao znovu nesplnil váhu?

Pro některé experty a fanoušky je nyní neaktivní Nurmagomedov v žebříčku úplně nahoře. Podle jiných má před sebou ještě spoustu práce, aby se dotáhl na takové osobnosti, jako jsou současný šampion UFC v těžké váze Jon Jones a bývalý král welterové váhy Georges St-Pierre. Ale vzhledem k tomu, že žebříčky GOAT budou vždy subjektivní, je vždy zajímavé slyšet, jak někteří bojovníci řadí své kolegy. 

S ohledem na to vám tedy přinášíme Nurmagomedovovu patnáctku nejlepších (ve skutečnosti je jich více než patnáct, vzhledem k tomu, že na nějaké příčky dal i dva bojovníky), do které samozřejmě nezahrnul sám sebe. 

TOP 15 zápasníků podle Khabiba 

1) Fedor Emelianenko/Jon Jones

2) Georges St-Pierre

3) Anderson Silva

4) Demetrious Johnson

5) Daniel Cormier

6) Henry Cejudo

7) Jose Aldo

8) Kamaru Usman

9) Israel Adesanya

10) BJ Penn

11) Royce Gracie

12) Randy Couture/Cain Velasquez

13) Dan Henderson/Shogun Rua

14) Mirko Cro Cop/Stipe Miocic

15) Dominick Cruz/Frankie Edgar

Ačkoli ze strany Nurmagomedova může jít o jistou zaujatost vzhledem k tomu, že Emelianenko je jeho krajan, rozhodně není nic špatného na tom, že „Poslední císař“ je nejlepší těžkou váhou všech dob a aspiruje na titul GOAT. Bude zajímavé sledovat, jak na Nurmagomedovův seznam zareagují ostatní bojovníci. A jaký je váš seznam nejlepších zápasníků?
  

Jak téma MMA GOAT vidí umělá inteligence?

„MMA GOAT, neboli nejlepší ze všech, je termín používaný pro označení nejlepšího bojovníka v historii tohoto sportu. V historii MMA bylo mnoho skvělých bojovníků a titul GOAT je často předmětem vášnivých debat mezi fanoušky i odborníky. Mezi nejčastěji zmiňované kandidáty na titul MMA GOAT patří Anderson Silva, Georges St-Pierre, Jon Jones, Khabib Nurmagomedov a Fedor Emelianenko.

Anderson Silva je bývalý šampion UFC ve střední váze, který drží rekord v nejdelší sérii vítězství v historii organizace. Je známý svými obratnými údery a dynamickým pohybem a je držitelem vítězství nad mnoha největšími jmény tohoto sportu.

Georges St-Pierre je bývalý šampion UFC ve welterové a střední váze, který je všeobecně považován za jednoho z nejlepších bojovníků všech dob. Je známý pro svůj dobře propracovaný soubor dovedností, který zahrnuje vynikající zápas, údery a submise. Do důchodu odešel s bilancí 26-2 a mnozí ho považují za nejlepšího zápasníka welterové váhy všech dob.
 

Jon Jones je bývalý šampion UFC v polo-těžké váze, který je všeobecně považován za jednoho z nejdominantnějších bojovníků v historii tohoto sportu. Je známý pro svůj neuvěřitelný atletický talent a schopnost ukončovat zápasy pomocí široké škály technik. Mimo klec si prošel několika kontroverzemi, ale mnozí ho považují za nejlepšího zápasníka polo-těžké váhy všech dob.

Khabib Nurmagomedov je bývalý šampion UFC v lehké váze, který je známý svými dominantními zápasnickými a grapplingovými dovednostmi. Má neporazitelnou bilanci 29-0 a porazil mnoho nejlepších soupeřů v divizi. Mnozí ho považují za jednoho z nejlepších bojovníků na světě.

Fedor Emelianenko je ruský bojovník, který je mnohými považován za nejlepšího boxera těžké váhy všech dob. Má působivou bilanci 40-6 a je známý svými silnými schopnostmi v oblasti grapplingu a postoje. Během své kariéry se utkal v různých organizacích a porazil mnoho nejlepších bojovníků tohoto sportu.
 

Kromě těchto bojovníků existuje mnoho dalších velikánů, kteří jsou často uváděni jako potenciální kandidáti na titul MMA GOAT. Patří mezi ně například Ronda Rousey, Demetrious Johnson a BJ Penn.

V konečném důsledku je titul MMA GOAT subjektivní a záleží na tom, koho se zeptáte. Někdo může upřednostňovat bojovníky s nejdominantnějšími rekordy, zatímco jiní mohou oceňovat dovednosti a techniku konkrétního bojovníka. Jisté však je, že v historii MMA bylo mnoho skvělých bojovníků a debata o titulu GOAT bude pravděpodobně pokračovat ještě dlouhá léta,“ reagovala umělá inteligence, která nám tedy nenabídla jasnou odpověď, což rozumně vysvětlila, ale opravdu skvěle nadefinovala, koho lze za MMA GOATa považovat a proč. 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *